• Kategorie
  • Szukaj
  • Baterie Kuchenne

Funkcjonalna i dobrze wyglądająca kuchnia to podstawa. Urządzając królestwo dla miłośników gotowania w naszym domu skrupulatnie planujemy każdy fragment tej przestrzeni. Małym, a jakże ważnym elementem wyposażenia kuchennego jest bateria zlewozmywakowa. Obecnie szeroki wybór kranów kuchennych daje nam możliwość doboru funkcji do naszych potrzeb, a wyglądu do naszego stylu, który chcemy podkreślić.

Bateria kuchenna - jaką wybrać

Klasyczne baterie kuchenne, które montuje się w otworach kuchennego zlewu bądź w blacie są wyższe niż ich łazienkowe odpowiedniki, ale konstrukcja ta zapewnia wygodę użytkowania w momencie, gdy potrzebujemy wypełnić wodą duże naczynie.

Baterie i krany z wyciąganą wylewką

W ofercie posiadamy również krany z wyciąganą wylewką, które dają możliwość dotarcia z wodą do dalszych miejsc w kuchni. Jest to świetne rozwiązanie w sytuacji , gdy mamy do napełnienia ciężkie/ niewygodne naczynie bądź kilka z nich, gdzie wkładanie i wyciąganie ich ze zlewu byłoby kłopotliwe.

Kran do kuchni – oszczędność przede wszystkim

Cechą, na jaką warto zwrócić uwagę jest obecność nakładki napowietrzającej wodę. Kran z perlatorem pozwala zmniejszyć zużycie wody, a co za tym idzie zaoszczędzić nasze pieniądze. Fenomen polega na optycznym zwiększeniu przepływu wody, dzięki wymieszaniu pod ciśnieniem wody z powietrzem. W rzeczywistości wody wypływa znacznie mniej, a komfort użytkowania się nie zmienia. Dodatkowo fakt, że strumień wody nie powoduje rozpraszania wody na boki - komfort ten podnosi. Perlator to rozwiązanie ekonomiczne oraz ekologiczne. Mniej zużytej wody, to mniej wykorzystanych zasobów, za co na pewno podziękuje nam nasza planeta oraz przyszłe pokolenia.

Bateria kuchenna - kolor ma znaczenie!

Kształty baterii zlewozmywakowych od nowoczesnych po klasyczne bądź nietypowe krany w stylu retro, dają szeroki wachlarz możliwości aranżacji naszej kuchni. Co więcej obecnie na rynku mamy również duży wybór kolorów.Oprócz klasycznego srebra, coraz częściej wybierana jest czarna bateria kuchenna, co pokazuje, że w tym zakresie mamy dużo możliwości. Monotonna w kuchni? Nic z tych rzeczy! Teraz nawet kran może mieć swój charakter!

Najczęstsze pytania przy zakupie baterii kuchennych

Od jakiej kwoty jest darmowa wysyłka baterii kuchennych?

Wysyłka baterii kuchennych za darmo obowiązuje podczas zakupów za minimum 1000 PLN, jeżeli przesyłka nie jest paletyzowana. W przypadku towaru na palecie wysyłka nie jest doliczana od kwoty 2000 PLN

Jaki jest termin wysyłki baterii kuchennej?

Baterie kuchenne wysyłane są w ciągu 2-7 dni roboczych. W przypadku mebli łazienkowych towar wysyłany jest w ciągu 7-14 dni roboczych (jest to uzależnione od dostępności towaru). Przed zakupem mebli łazienkowych polecamy zadać pytanie o dostępność towaru.

Czy istnieje możliwość wysyłki baterii kuchennej za granicę?

Wysyłamy baterie kuchenne za granicę, ale tylko po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. Nie wysyłamy towaru za granicę za pobraniem.

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego baterii kuchennej?

Tak, baterie kuchenne można odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Środzie Wielkopolskiej ul Sportowa 5G 63-000 Środa Wielkopolska od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-16:30 oraz w soboty w godzinach 09:30-13:30

  • Sklep niedostępny