• Kategorie
  • Szukaj
  • Doświetlacze obrazów i mebli

Dla każdego miłośnika sztuki, niezwykle istotnymi kwestiami są estetyka oraz reprezentacyjność pomieszczenia, w którym przebywa. Wyeksponowanie posiadanych obrazów oraz innych dzieł jest wówczas priorytetem podczas urządzania wnętrza. Poniżej dajemy wskazówki, jak wybrać idealne doświetlacze obrazów i mebli

Doświetlacze obrazów i mebli – czym się charakteryzują?

Lampy doświetlające obrazy czy witryny działają w oparciu o technologię LED – jakie ma to zalety? Przede wszystkim zużywają one znacznie mniej energii w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami, mają również dłuższą trwałość. Diody LED mogą emitować zimne lub ciepłe światło, co oznacza, że możemy dobrać barwę żarówki w zależności od naszych potrzeb i preferencji.

Doświetlacze obrazów i mebli dostępne są w różnych kształtach i kolorach, zatem z łatwością można dopasować je do stylu, w jakim jest urządzone nasze pomieszczenie.

Jeśli kolekcjonujemy sztukę współczesną – surrealistyczną bądź abstrakcyjną – znakomicie sprawdzi się prosta w formie, czarna lampa nad obraz w loftowym stylu, jeżeli natomiast jesteśmy miłośnikami klasycyzmu, idealnie będą eleganckie, dbale wykończone kinkiety z tradycyjną chromowaną oprawą. Dzięki odpowiedniemu oświetleniu elementów dekoracyjnych, jesteśmy w stanie efektowniezaaranżować wybraną przestrzeń i nadać prestiżowego charakteru wnętrzom.

Lampa nad obrazem, zdjęciami rodzinnymi, witryną

Doświetlacze obrazów i mebli sprawdzą się nie tylko w przypadku chęci wyeksponowania portretów czy krajobrazów, lecz także innych dekoracji.

Galeria zdjęć na ścianie to znakomity pomysł na spersonalizowanie swojego mieszkania. Zdjęcia z wakacji czy uroczystości rodzinnych zawieszone w widocznym miejscu umożliwią przywołanie miłych wspomnień w dowolnej chwili. Lampy doświetlające to prosty i efektowny sposób na wyraźne zaakcentowanie takiej domowej galerii. Wyróżnienia za pomocą odpowiednio dobranego oświetlenia mogą wymagać również witryny czy regały, na których znajdują się cenne dla nas pamiątki czy porcelana. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą lamp doświetlających!

 

Najczęstsze pytania przy zakupie doświetlaczy obrazów i mebli

Od jakiej kwoty jest darmowa wysyłka doświetlaczy obrazów i mebli?

Wysyłka doświetlaczy obrazów i mebli za darmo obowiązuje podczas zakupów za minimum 1000 PLN, jeżeli przesyłka nie jest paletyzowana. W przypadku towaru na palecie wysyłka nie jest doliczana od kwoty 2000 PLN

Jaki jest termin wysyłki doświetlaczy mebli i obrazów na korytarz?

Doświetlacze obrazów i mebli wysyłane są w ciągu 2-7 dni roboczych. W przypadku mebli łazienkowych towar wysyłany jest w ciągu 7-14 dni roboczych (jest to uzależnione od dostępności towaru). Przed zakupem mebli łazienkowych polecamy zadać pytanie o dostępność towaru.

Czy istnieje możliwość wysyłki doświetlaczy obrazów i mebli za granicę?

Wysyłamy doświetlacze obrazów i mebli za granicę, ale tylko po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. Nie wysyłamy towaru za granicę za pobraniem.

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego doświetlaczy mebli i obrazów?

Tak, doświetlacze obrazów i mebli można odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Środzie Wielkopolskiej ul Sportowa 5G 63-000 Środa Wielkopolska od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-16:30 oraz w soboty w godzinach 09:30-13:30

  • Sklep niedostępny