• Izolacja Termiczna Porofix Nadproże 1,5mx0,15m

110.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48h
Cena przesyłki 15.49
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15.49
Kurier 18.99
Kurier pobranie 28.99
Dostępność 14 szt.
EAN 5907222769034

Zamówienie telefoniczne: 508372050

Zostaw telefon

Porofix Nadproże to innowacyjny produkt stworzony do eliminacji mostków termicznych powstających nad otworami okiennymi, drzwiowymi oraz do stosowania pod roletami. Produkt firmy Aerogels Poland Nanotechnology  Sp. z o.o. jest zaawansowanym technologicznie rozwiązaniem poprzez zastosowanie nanotechnologicznych izolacji termicznych. Porofix Nadproże jest jednocześnie bardzo prosty i szybki w montażu.

W związku z rosnącymi cenami energii należy zwrócić szczególna uwagę na izolację termiczną, jaką stosujemy w budynkach. Postępowanie zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej 2010/31/UE, która wprowadza standard budynku prawie "zeroenergetycznego" od 2020 r., wymusza stosowanie coraz lepszych i nowocześniejszych rozwiązań w tym zakresie.

Czym są mostki termiczne ?

Mostki termiczne to miejsca konstrukcji (ściany, stropu lub dachu), w których, z powodu gorszych własności termoizolacyjnych, następuje wzmożona ucieczka ciepła. Powstają one na skutek wad projektowych lub niestarannego wykonawstwa tj. użycia niewłaściwej zaprawy do murowania lub termoizolacji, wad wykonania wieńców i nadproży czy też pozostawienia bruzd instalacyjnych bez ocieplenia. Właściwe ocieplenie nadproży jest warunkiem niezbędnym do wykonania poprawnej konstrukcji budowlanej, w której zastosowano okna lub drzwi zewnętrzne. Aby spełnić te wymagania firma Aerogels Poland Nanotechnology wprowadziła innowacyjny system - Porofix Nadproże - rozwiązanie zaawansowane technologicznie dzięki zastosowaniu nanotechnologicznych izolacji termicznych.

Co wyróżnia Porofix Nadproże:

    Bardzo niska wartość współczynnika przewodzenia ciepła ¬λ = 0,018 W/(m·K),

    niezmienność izolacyjności w czasie,

    paroprzepuszczalność,

    odporność na ściskanie,

    niewielka grubość - 10 mm,

    hydrofobowość,

    elastyczny produkt dopasowuje się do wszystkich nierówności,

    szybki i łatwy montaż

 

Jest to obecnie pierwsze i najskuteczniejsze na rynku rozwiązanie techniczne w eliminacji mostków termicznych z użyciem izolacji nanotechnologicznych Porogel.

Zastosowanie systemu czterokrotnie poprawi izolacyjność termiczną elementów zaizolowanych oraz pozytywnie wpłynie na efektywność energetyczną obiektu. Sprzedawany produkt Porofix Nadproże jest o długości 1,5 m. oraz szerokości 15 cm  Produkt jest gotowy do natychmiastowego montażu.

Zastosowanie Porofix Naproże :

    Nadproża okienne

    Nadproża drzwiowe

    Rolety i kasety

    Inne elementy żelbetowe (np. wieńce)

Produkt jest gotowy do natychmiastowego montażu zgodnie z instrukcją na opakowaniu.

Produkt Porofix Nadproże jest przebadany przez akredytowane laboratorium.

Porofix Nadproże jest chronione prawem patentowym w UE.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie