• Kategorie
  • Szukaj
  • Kinkiety do łazienki nad lustro

Oświetlenie to niezwykle istotny element wystroju łazienki. Oprócz funkcji dekoracyjnej, musi spełniać także tę podstawową, praktyczną, czyli przede wszystkim ułatwiać wykonywanie precyzyjnych czynności, takich jak makijaż czy golenieKinkiety do łazienki na lustro są rodzajem lamp, które powinny się znaleźć w każdej łazienne czy pokoju kąpielowym.

Kinkiety do łazienki nad lustro – czy na pewno ich potrzebujemy?

Łazienka, niezależnie od metrażu, jest ważnym pomieszczeniem w każdym domu. Powinna być nie tylko miejscem, w którym wykonujemy czynności higieniczne oraz pielęgnacyjne, ale także strefą relaksu i odprężenia. Aby wziąć prysznic, wystarczy oczywiście oświetlenie górne, jeśli jednak chcemy precyzyjnie przyciąć zarost czy zrobić perfekcyjny make-up, konieczne będzie zamontowanie kinkietu. 

Kinkiety do łazienki nad lustro, jak i kinkiety do łazienki obok lustra, są dostępne w różnych kształtach i kolorach, dlatego też ich dopasowanie do wystroju naszego wnętrza nie będzie problememKinkiet do łazienki nad lustro czarny sprawdzi się w industrialnych wnętrzach, natomiast tradycyjne – srebrne bądź złote – znajdą zastosowanie we wnętrzach klasycznych.

Ciekawym rozwiązaniem są kinkiety okrągłe, docenią je szczególnie osoby poszukujące eleganckiego, stylowego, dającego dużo światła rozwiązania. 

Kinkiety do łazienki nad lustro – jak je zamontować?

Istotne jest, aby kinkiet do łazienki oświetlał lustro, a tym samym naszą twarz, równomiernie. To, czy umieścimy jedną lamę bezpośrednio nad lustrem, czy też dwie obok niego, zależy wyłącznie od naszych indywidualnych preferencji (kinkiety do łazienki obok lustra sprawdzą się zwłaszcza w przypadku kobiet regularnie wykonujących makijaż twarzy). 

Kinkiet LED do łazienki nad lustro łączy prostotę i elegancję z funkcjonalnością, zapewniając naturalne oświetlenie. Szczególną uwagę warto zwrócić na ich szczelność, tak, aby w przypadku zalania wodą, nie doszło do zwarcia. Dużą zaletą ledowych kinkietów do łazienki jest ich energooszczędność oraz długa żywotność, dlatego też możemy być pewni, że nie będzie konieczności wymiany żarówek przez długi czas

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Najczęstsze pytania przy zakupie kinkietów do łazienki

Od jakiej kwoty jest darmowa wysyłka kinkietów do łazienki?

Wysyłka kinkietów do łazienki za darmo obowiązuje podczas zakupów za minimum 1000 PLN, jeżeli przesyłka nie jest paletyzowana. W przypadku towaru na palecie wysyłka nie jest doliczana od kwoty 2000 PLN

Jaki jest termin wysyłki kinkietów do łazienki?

Kinkiety do łazienki wysyłane są w ciągu 2-7 dni roboczych. W przypadku mebli łazienkowych towar wysyłany jest w ciągu 7-14 dni roboczych (jest to uzależnione od dostępności towaru). Przed zakupem mebli łazienkowych polecamy zadać pytanie o dostępność towaru.

Czy istnieje możliwość wysyłki kinkietów do łazienki za granicę?

Wysyłamy kinkiety do łazienki za granicę, ale tylko po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. Nie wysyłamy towaru za granicę za pobraniem.

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego kinkietów do łazienki?

Tak, kinkiety do łazienki można odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Środzie Wielkopolskiej ul Sportowa 5G 63-000 Środa Wielkopolska od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-16:30 oraz w soboty w godzinach 09:30-13:30