• Kategorie
  • Szukaj
  • Kinkiety do pokoju dziecka

Pokój dziecięcy daje nam bardzo szerokie pole do aranżacji. Ogromny wybór mebli, tapet, dekoracji, w zależności od płci dziecka, jego wieku, zainteresowań, etapu edukacji, na jakim się znajduje, stwarza wiele możliwości urządzenia przestrzeni. Jednym z istotniejszych elementów wystroju pokoju malucha jest oświetlenie. Podpowiadamy, jak wybrać idealne kinkiety do pokoju dziecka.

Kinkiety do pokoju dziecka – lampy dla niemowlaka, ucznia, nastolatka

Oświetlenie pokoju dziecięcego jest niezwykle istotne, zarówno, jeśli mamy na myśli kącik dla niemowlaka, jak i przestrzeń dla przedszkolaka, ucznia czy nastolatka. Pokój maluszka musi być równomiernie, jasno oświetlony, a światło powinno być delikatne, tak, aby stwarzało przytulny klimat.

Wybierając kinkiety do pokoju dzieci starszych, należypamiętać o wydzieleniu stref: odpoczynku, zabawy oraz nauki. Na biurku sprawdzą się lampki z silnym, skupionym światłem, natomiast nad łóżkiem warto zamontować kinkiety. Do pokoju dziecka najlepiej wybierać lampy ścienne dedykowanie specjalnie najmłodszym. Mają one przyjazne kształty, ciekawe kolory i prezentują się niezwykle efektownie. 

Kinkiety do pokoju dziecięcego – na co się zdecydować?

Dostępne na rynku kinkiety do pokoju dziecięcego mają rozmaite wzory i kolory, jest zatem w czym wybierać. Jeśli pomieszczenie naszej pociechy jest urządzone w pastelowych barwach, najlepszym wyborem będą lampki o jasnych kolorach (na przykład miętowym, jasnoróżowym, białym), jeżeli stawiamy na minimalizm we wnętrzach, warto zdecydować się na czarne bądź szare kinkiety do pokoju dzieci.

Natomiast gdy maluch jest miłośnikiem intensywnych kolorów i wzorów, żółte bądź niebieskie lampki ścienne na pewno przypadną mu do gustu. W zależności od zainteresowań naszej pociechy, możemy zdecydować się na kinkiet w kształcie samochodu, motylka, balonika czy uroczego królika. Ciekawym rozwiązaniem są kinkiety będące jednocześnie niewielką półką – po wieczornym czytaniu bajek można łatwo odłożyć książkę i zgasić światło. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kinkietów do pokoju dziecięcego!

 

Najczęstsze pytania przy zakupie kinkietów do pokoju dziecka

Od jakiej kwoty jest darmowa wysyłka kinkietów do pokoju dziecka?

Wysyłka kinkietów do pokoju dziecka za darmo obowiązuje podczas zakupów za minimum 1000 PLN, jeżeli przesyłka nie jest paletyzowana. W przypadku towaru na palecie wysyłka nie jest doliczana od kwoty 2000 PLN

Jaki jest termin wysyłki kinkietów do pokoju dziecka?

Kinkiety do pokoju dziecka wysyłane są w ciągu 2-7 dni roboczych. W przypadku mebli łazienkowych towar wysyłany jest w ciągu 7-14 dni roboczych (jest to uzależnione od dostępności towaru). Przed zakupem mebli łazienkowych polecamy zadać pytanie o dostępność towaru.

Czy istnieje możliwość wysyłki kinkietów do pokoju dziecka za granicę?

Wysyłamy kinkiety do pokoju dziecka za granicę, ale tylko po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. Nie wysyłamy towaru za granicę za pobraniem.

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego kinkietów do pokoju dziecka?

Tak, kinkiety do pokoju dziecka można odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Środzie Wielkopolskiej ul Sportowa 5G 63-000 Środa Wielkopolska od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-16:30 oraz w soboty w godzinach 09:30-13:30

  • Sklep niedostępny