• Kategorie
  • Szukaj
  • Kinkiety do salonu

Fakt, że salon jest najważniejszym, centralnym pomieszczeniem w każdym domu jest niezaprzeczalny. To tam toczy się życie rodzinne, tam przyjmujemy gości, a często także spożywamy posiłki czy nawet śpimy. Oświetlenie w salonie musi być więc wielofunkcyjne i dopasowane do wystroju wnętrza. Kinkiety do salonu stanowią idealne uzupełnienie oświetlenia głównego, a ich ciepłe, delikatne światło tworzy niepowtarzalny klimat.

Kinkiety do salonu: nowoczesne czy klasyczne? Co wybrać?

Aby wybrać kinkiety do salonu, należy zastanowić się, w jakim stylu jest urządzone nasze wnętrze. Jeżeli lubimyskandynawskie klimaty, w salonie znakomicie będą wyglądać kinkiety proste w swej formie, o geometrycznych wzorach i jasnych kolorach.

Jeśli natomiast w naszym mieszkaniu dominuje styl boho, finezyjne abażury w wyrazistych kolorach oraz odważne wzornictwo będą tym, czym powinniśmy się kierować, wybierając oświetlenie ścienne.

Dla miłośników glamour ciekawym rozwiązaniem mogą okazać się natomiastkinkiety do salonu z kryształkami lub koralikami. Kinkiety do salonu – nowoczesne i klasyczne – powinny tworzyć wyjątkowy nastrój i zachęcać do spędzania w salonie każdej wolnej chwili. Możemy również oczywiście nonszalancko łączyć style wnętrzarskie, tworząc kontrolowany chaos w naszym wnętrzu.

Kinkiety do salonu – gdzie je zawiesić?

Planując rozmieszczenie oświetlenia w naszym salonie, najpierw powinniśmy zaprojektować usytuowanie mebli i sprzętów. Kinkiety na ścianę do salonuwarto zawiesić w okolicy fotela oraz sofy, dzięki czemu wieczorny relaks na kanapie będzie przyjemniejszy, a czytanie książki – zdrowsze dla oczu.

Kinkiety do salonu LED można natomiast zamontować w okolicy stołu. Wybierając oświetlenie ścienne, należy oczywiściewziąć też pod uwagę to, ile naturalnego światła wpada do pomieszczenia przez okna, a także czy znajdują się w nim inne źródła światła, na przykład lampy podłogowe.

Jeśli na ścianach widnieją obrazy lub zdjęcia, kupując kinkiety do salonu warto uwzględnić ten fakt. Dzięki oświetleniu w elegancki sposób możemy wyeksponować dekoracje

Zapraszamy do zakupów!

 

Najczęstsze pytania przy zakupie kinkietów do salonu

Od jakiej kwoty jest darmowa wysyłka kinkietów do salonu?

Wysyłka kinkietów do salonu za darmo obowiązuje podczas zakupów za minimum 1000 PLN, jeżeli przesyłka nie jest paletyzowana. W przypadku towaru na palecie wysyłka nie jest doliczana od kwoty 2000 PLN

Jaki jest termin wysyłki kinkietów do salonu?

Kinkiety do salonu wysyłane są w ciągu 2-7 dni roboczych. W przypadku mebli łazienkowych towar wysyłany jest w ciągu 7-14 dni roboczych (jest to uzależnione od dostępności towaru). Przed zakupem mebli łazienkowych polecamy zadać pytanie o dostępność towaru.

Czy istnieje możliwość wysyłki kinkietów do salonu za granicę?

Wysyłamy kinkiety do salonu za granicę, ale tylko po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. Nie wysyłamy towaru za granicę za pobraniem.

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego kinkietów do salonu?

Tak, kinkiety do salonu można odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Środzie Wielkopolskiej ul Sportowa 5G 63-000 Środa Wielkopolska od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-16:30 oraz w soboty w godzinach 09:30-13:30