• Kategorie
  • Szukaj
  • Kinkiety do sypialni

W ciągu życia człowiek przesypia średnio około 20 lat, a zdrowy sen ma wpływ na pracę mózgu, zdrowie fizyczne i odporność organizmu. Sypialnia jest też miejscem, w którym możemy odpocząć po ciężkim dni, zrelaksować się, poczytać książkę. Odpowiednio dobrane kinkiety do sypialni zapewnią spokojny sen i umożliwią komfortowy relaks

Kinkiety do sypialni nad łóżko – jakie mają zalety?

W sypialni, jak w żadnym innym pomieszczeniu domu, ważne jest zadbanie nie tylko o oświetlenie górne, ale przede wszystkim o oświetlenie ścienne. Zadaniem pokoju sypialnego jest wprowadzenie nas w stan błogiego relaksu i odprężenia, a światło jest jednym z elementów, który ma to umożliwić.

Kinkiety do sypialni najczęściej umieszczane są tuż nad wezgłowiem, ale także nad toaletką czy lustrem. Kinkiety do sypialni nad łóżko powinnyznajdować się mniej więcej 50 cm nad poziomem materaca, dzięki czemu wzrok podczas wieczornej lektury nie będzie się męczył.

Jeżeli lubimy harmonię i spójność we wnętrzach, możemy wybrać dwa identyczne kinkiety nad każdą ze stron łóżka, jeśli natomiast wolimy ekstrawagancję, zdecydujmy się na lampy w różnych stylach. Jeśli w łóżku czytamy książki czy czasopisma, ciekawym rozwiązaniem są kinkiety do sypialni z wyłącznikiem – dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy wstawać, aby zgasić światło.

Kinkiety do sypialni nowoczesne czy klasyczne – co wybrać?

Kinkiety do sypialni nad łóżko powinny świecić jasnym, rozproszonym światłem. Najlepiej wybierać żarówki o ciepłej, naturalnie barwie. Część z dostępnych kinkietów do sypialni do czytaniaposiada ruchome ramię, dzięki czemu możemy skierować strumień światła w dowolne miejsce. Jeżeli sypialnia zaprojektowana jest w stylu glamour, wybierz lampy z kryształkami, natomiast, jeżeli cenisz sobie przede wszystkim prostotę, zdecyduj się na minimalistyczne kinkiety o industrialnym charakterze.

Kinkiety do sypialni posiadajądodatkową zaletę – optycznie powiększają przestrzeń, dzięki czemu są idealnym oświetleniem w małych pomieszczeniach. Z kolei fakt, że delikatne, rozproszone światło, które emitują kinkiety do sypialni tworzy przytulny klimat, wpływa na to, że sprawdzą się one też, gdy nasza sypialnia nie imponuje metrażem. 

Zapraszamy do zakupów!

 

Najczęstsze pytania przy zakupie kinkietów do sypialni

Od jakiej kwoty jest darmowa wysyłka kinkietów do sypialni?

Wysyłka kinkietów do sypialni za darmo obowiązuje podczas zakupów za minimum 1000 PLN, jeżeli przesyłka nie jest paletyzowana. W przypadku towaru na palecie wysyłka nie jest doliczana od kwoty 2000 PLN

Jaki jest termin wysyłki kinkietów do sypialni?

Kinkiety do sypialni wysyłane są w ciągu 2-7 dni roboczych. W przypadku mebli łazienkowych towar wysyłany jest w ciągu 7-14 dni roboczych (jest to uzależnione od dostępności towaru). Przed zakupem mebli łazienkowych polecamy zadać pytanie o dostępność towaru.

Czy istnieje możliwość wysyłki kinkietów do sypialni za granicę?

Wysyłamy kinkiety do sypialni za granicę, ale tylko po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. Nie wysyłamy towaru za granicę za pobraniem.

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego kinkietów do sypialni?

Tak, kinkiety do sypialni można odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Środzie Wielkopolskiej ul Sportowa 5G 63-000 Środa Wielkopolska od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-16:30 oraz w soboty w godzinach 09:30-13:30