• Kategorie
  • Szukaj
  • Kinkiety na korytarz

Korytarz jest dość kłopotliwym pomieszczeniem. Zazwyczaj jest długi, wąski i nie posiada okien, co sprawia, że wnętrze jest ciemne i nieprzytulne. Dlatego też tak ważnym elementem wyposażenia przedpokoju jest jego oświetlenie – lampy ścienne stanowią świetne uzupełnienie dla głównego źródła światła. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę, wybierając kinkiety na korytarz.

Czym się kierować, kupując kinkiety do przedpokoju?

Kinkiet na korytarz powinien być dobrany przede wszystkim do wielkości pomieszczenia. Jeżeli posiadamy niewielki, ciasny przedpokój, warto zdecydować się na zakup minimalistycznych kinkietów korytarzowych, o prostych, geometrycznych formach, w jednolitych kolorach.

Tego rodzajunowoczesne kinkiety do przedpokojusprawdzą się znakomicie we wnętrzach urządzonych w stylu skandynawskim, industrialnym, ale także klasycznym czy glamour. Lampy ścienne z dużymi kloszami, kolorowymi abażurami, bogato zdobione będą bardzo dobrze wglądały w większych korytarzach, zwłaszcza zaprojektowanych w stylu rustykalnym, eklektycznym czy art déco.

W kinkietach na korytarz możemy umieścić tradycyjną żarówkę, świetlówkę energooszczędną bądź LED, musimy jedynie zwrócić uwagę na rodzaj gwintu.

Gdzie powiesić kinkiety na korytarz?

Duża ilość naturalnego światła we wnętrzu bez wątpienia sprawia, że staje się ono przytulne i nastrojowe. W większości naszych mieszkań i domów hol nie jest jednak wystarczająco doświetlony, co z powodzeniem zrekompensują kinkiety do przedpokoju, dające delikatne, jasne światło. Warto pamiętać o tym, aby rozmieścić oświetlenie równomiernie, zwracając szczególną uwagę na okolicę lustra oraz schodów.

Za pomocą kinkietów korytarzowych możemy również wyeksponować znajdujące się na ścianach obrazy bądź zdjęcia.

Ciekawym rozwiązaniem są kinkiety na korytarz z czujnikiem ruchu. Ten rodzaj lampy ściennej włącza się automatycznie, gdy wykryje ruch w promieniu kilku metrów. Jest toznakomite rozwiązanie dla osób, które wstają w nocy, rodziców małych dzieci czy osób starszych

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

 

Najczęstsze pytania przy zakupie kinkietów na korytarz

Od jakiej kwoty jest darmowa wysyłka kinkietów na korytarz?

Wysyłka kinkietów na korytarz za darmo obowiązuje podczas zakupów za minimum 1000 PLN, jeżeli przesyłka nie jest paletyzowana. W przypadku towaru na palecie wysyłka nie jest doliczana od kwoty 2000 PLN

Jaki jest termin wysyłki kinkietów na korytarz?

Kinkiety na korytarz wysyłane są w ciągu 2-7 dni roboczych. W przypadku mebli łazienkowych towar wysyłany jest w ciągu 7-14 dni roboczych (jest to uzależnione od dostępności towaru). Przed zakupem mebli łazienkowych polecamy zadać pytanie o dostępność towaru.

Czy istnieje możliwość wysyłki kinkietów na korytarz za granicę?

Wysyłamy kinkiety na korytarz za granicę, ale tylko po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. Nie wysyłamy towaru za granicę za pobraniem.

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego kinkietów na korytarz?

Tak, kinkiety na korytarz można odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Środzie Wielkopolskiej ul Sportowa 5G 63-000 Środa Wielkopolska od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-16:30 oraz w soboty w godzinach 09:30-13:30

  • Sklep niedostępny