• Kategorie
  • Szukaj
  • Łączniki i Gniazda Elektryczne

Gniazda elektryczne, łączniki czy gniazda antenowe to niezbędne elementy wyposażenia każdego pomieszczenia mieszkalnego, garażu czy altany ogrodowej. Obecnie gniazda elektryczne oraz łączniki elektryczne spełniają nie tylko funkcje użytkową, lecz także są uzupełnieniem wystroju każdego pomieszczenia. W naszym sklepie internetowym można kupić różnego rodzaju gniazda, włączniki czy akcesoria elektryczne.

Oferujemy elementy osprzętu w różnych kolorach i wykonanych zróżnego rodzaju materiału jak tworzywo, szkło, metal a nawet z kamienia. Bez względu na to jaki kolor czy rodzaj materiału wybierzesz jedno jest pewne: żadne gospodarstwo domowe nie będzie funkcjonować bez dostępu do instalacji elektrycznej.

Gniazda elektryczne i łączniki podtynkowe – prostota i elegancja w jednym

Najchętniej wybieranymi elementami instalacji elektrycznej są podtynkowe gniazda elektryczne i łączniki. Po właściwym montażu takie wykończenie naszej instalacji elektrycznej nie rzuca się w oczy i nie będzie ingerować w wystrój mieszkania. Jednak jeżeli będziemy chcieli aby podtynkowe gniazda elektryczne były stylowym dodatkiem możemy uzupełnić je o ozdobne nakładki lub ramki w różnych kolorach. Wśród podtynkowych elementów instalacji elektrycznej możemy wyróżnić: Pojedyncze i podwójne włączniki światła, Gniazda elektryczne podwójne lub pojedyncze z uziemieniem, gniazda komputerowe i telewizyjne, łączniki schodowe, łączniki krzyżowe i wiele innych.

Łączniki i gniazda elektryczne natynkowe- bezpieczeństwo i łatwość montażu

W przypadku otwartych przestrzeni, garaży czy klatek schodowych warto zastosować natynkowe gniazda elektryczne i łączniki, które są odporne na działanie niepożądanych czynników zewnętrznych jak deszcz, wiatr czy kurz. Dodatkową zaletą zastosowania natynkowych gniazd i łączników jest ich prostota montażu bez konieczności kucia w ścianie, aby zapewnić dopływ prądu. Wśród natynkowych elementów elektrycznych możemy wyróżnić dzwonki, gniazda elektryczne, łączniki i inne przyciski wykorzystywane np. na klatkach schodowych.

Bez względu na to czy nasz wybór padnie na podtynkowe gniazda elektryczne i łączniki czy natynkowy osprzęt elektryczny,warto kierować się nie tylko dopasowaniem do pozostałych części wyposażenia. Należy zwrócić uwagę na trwałość i niezawodność, ponieważ tylko to jest w stanie zagwarantować funkcjonalność, bezpieczeństwo. W naszym sklepie internetowym posiadamy bogaty wybór osprzętu elektrycznego m.in. gniazda elektryczne, łączniki, gniazda RTV, ładowarki USB i wiele innych.

Najczęstsze pytania przy zakupie gniazdek elektrycznych

Od jakiej kwoty jest darmowa wysyłka gniazdek elektrycznych?

Wysyłka gniazdek elektrycznych za darmo obowiązuje podczas zakupów za minimum 1000 PLN, jeżeli przesyłka nie jest paletyzowana. W przypadku towaru na palecie wysyłka nie jest doliczana od kwoty 2000 PLN

Jaki jest termin wysyłki gniazdek elektrycznych?

Gniazdka elektryczne wysyłane są w ciągu 2-7 dni roboczych. W przypadku mebli łazienkowych towar wysyłany jest w ciągu 7-14 dni roboczych (jest to uzależnione od dostępności towaru). Przed zakupem mebli łazienkowych polecamy zadać pytanie o dostępność towaru.

Czy istnieje możliwość wysyłki gniazdek elektrycznych za granicę?

Wysyłamy gniazdka elektryczne za granicę, ale tylko po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. Nie wysyłamy towaru za granicę za pobraniem.

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego gniazdek elektrycznych?

Tak, gniazdka elektryczne można odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Środzie Wielkopolskiej ul Sportowa 5G 63-000 Środa Wielkopolska od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-16:30 oraz w soboty w godzinach 09:30-13:30

Zobacz także:

  • Sklep niedostępny