• Kategorie
  • Szukaj
  • Lampy LED

Oświetlenie LED to nowoczesna, a zarazem energooszczędna technologia. Lampy wyposażone w źródło światła LED pobierają nawet 80% mniej energii od lamp, które wyposażone są w tradycyjne żarówki. Kolejnymi zaletami posiadania oświetlenia LED jest brak szkodliwych związków rtęci i ołowiu oraz brak konieczności zakupu i wymiany żarówek. Oświetlenie LED nie emituje szkodliwego promieniowania UV i nie przyciągaj owadów.

Żywotność lamp LED

Lampy LED wyposażone są w specjalny moduł, którego głównym atutem jest jego długa żywotność, więc taka lampa może świecić przez kilka a może nawet kilkanaście lat. Dodatkowo diody LED cechują się niewielkimi rozmiarami w porównaniu do tradycyjnych żarówek nie tracąc przy tym na jasności.

Gdzie stosować lampy LED?

Lampy LED identycznie jak oświetlenie tradycyjne możemy zastosować w każdym z naszych pomieszczeń. Począwszy od korytarza przez salon i sypialnie, a na łazience kończąc. Bez względu na to gdzie je umieścimy podziękują nam swoim jasnym i pięknym światłem. Oświetlenie LED możemy również zastosować na klatkach schodowych, piwnicach, a nawet na zewnątrz naszych domów czy ogrodów.

Możemy wyróżnić następujące lampy LED:

Lampy Sufitowe LED

Jest to główne oświetlenie w naszych domach, które zaświecamy każdego dnia, a dzięki technologii LED na pewno zmniejszymy rachunki za prąd.

Lampy ścienne LED i kinkiety

Stosowane jako pomocnicze źródło światła montowane przede wszystkim na wysokości naszych oczu. Wybierając lampy ścienne LED od razu po zaświeceniu otrzymujemy natychmiastową jasność, a dzięki różnym barwom światła możemy stworzyć niesamowite efekty świetlne.

Reflektory i Spoty LED

Rodzaj oświetlenia uniwersalnego. Mogą spełniać funkcję głównego oświetlenia naszych pomieszczeń, lub być zamocowane jako doświetlenie ulubionego mebla czy zawieszonego obrazu. Reflektory LED mogą być jednopunktowe oświetlające dane miejsce, lub wielopunktowe, które za pomocą ruchomych opraw możemy skierować światło w różne miejsca naszego domu czy mieszkania.

W naszym sklepie posiadamy różne rodzaje lamp LED. Od oryginalnych lamp sufitowych i wiszących do praktycznych kinkietów sypialnianych czy łazienkowych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Najczęstsze pytania przy zakupie lamp LED

Od jakiej kwoty jest darmowa wysyłka lamp ledowych?

Wysyłka lamp LED za darmo obowiązuje podczas zakupów za minimum 1000 PLN, jeżeli przesyłka nie jest paletyzowana. W przypadku towaru na palecie wysyłka nie jest doliczana od kwoty 2000 PLN

Jaki jest termin wysyłki lamp LED?

Lampy ledowe wysyłane są w ciągu 2-7 dni roboczych. W przypadku mebli łazienkowych towar wysyłany jest w ciągu 7-14 dni roboczych (jest to uzależnione od dostępności towaru). Przed zakupem mebli łazienkowych polecamy zadać pytanie o dostępność towaru.

Czy istnieje możliwość wysyłki lamp ledowych za granicę?

Wysyłamy lampy LED za granicę, ale tylko po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. Nie wysyłamy towaru za granicę za pobraniem.

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego lamp LED?

Tak, lampy ledowe można odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Środzie Wielkopolskiej ul Sportowa 5G 63-000 Środa Wielkopolska od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-16:30 oraz w soboty w godzinach 09:30-13:30

Zobacz także: