• Kategorie
  • Szukaj
  • Lampy wiszące do jadalni i nad stół jadalniany

Lampy wiszące do jadalni

Lampy wiszące do jadalni sprawiają, że wnętrze staje się bardziej piękne oraz przytulne, usytuowane na środku pokoju przyciągają uwagę podkreślając Twój gust! Najważniejszą funkcją jest oświetlenie miejsca przeznaczonego do spożywania lub przyrządzania posiłku. Lampy do jadalni wiszące funkcjonalne są wtedy gdy ich ułożenie jest prawidłowe, powinny znajdować się między 80 a 100 cm nad stołem, tak aby nie zasłaniały twarzy rozmówcy lub przy wstawaniu nie zahaczyć o nie głową. Posiadają możliwość regulacji w długości kabla, tak aby zawsze można było je dopasować do każdego zakupionego stołu. W niektórych modelach lamp wiszących istnieje możliwość wciągnięcia kabla pod osłonę podwieszenia, uzyskując ładny efekt wizualny oraz praktyczny w celu regulacji długości nad stołem.

Wiszące lampy nad stół jadalniany

W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór lamp z osłoną , pod którą istnieje możliwość ukrycia kabla. Mechanizm linkowy pozwala dowolnie regulować wysokość, zawieszona wysoko lampa może oświetlać całe pomieszczenie, nisko zawieszona nad stołem lub blatem kuchennym skupiając się na konkretnym punkcie. Lampy wiszące do jadalni nowoczesne posiadają możliwość regulacji natężenia światła dostosowując się do naszych potrzeb, przygotowując posiłek zazwyczaj potrzebujemy intensywnej jasności, natomiast kolację możemy zjeść w przytulnym półmroku. Niektóre dotykowe ściemniacze posiadają funkcję pamięci, oznacza to, że przy kolejnym włączeniu oświetlenia, poziom jasności będzie taki jaki ostatnio został przez nas wybrany.

Nowoczesne lampy do jadalni

Posiadamy szeroki wybór unikatowych i pięknych lamp w stylu nowoczesnym. Lampy wiszące do jadalni i kuchni cieszą się szczególną popularnością w modelach wykonanych z prostych naturalnych materiałów o różnorodnej kolorystce. Najczęściej wykonane są z trwałej tkaniny, wielobarwnego szkła, drewna a nawet betonu w minimalistycznych oprawach z prostym wzornictwem bez przesadnych zdobień. Wybór idealnej lampy nie jest prostym zadaniem, natomiast wychodzimy na przeciw naszym klientom i gwarantujemy zadowolenie z zakupu. Lampy wiszące led do jadalni znajdujące się w naszej ofercie posiadają stałą technologię oświetleniową charakteryzującą się oszczędnością energii, różnorodnością optyki oraz długą żywotnością wspierając energoszczędny system naszego domu.

Punktowe lampy wiszące do jadalni

Nowoczesne rozwiązania LED spowodowały, że oświetlenie naszego domu jest bardzo wygodne, ponieważ nie wymagają częstej konserwacji np. wymieniania żarówek. Lampy wiszące do jadalni 3 punktowe najładniej będą się prezentować przy długich stołach, blatach czy wyspach kuchennych oświetlając równomiernie całość powierzchni. Decydując się na duże stoły prostokątne lub kwadratowe, wyspy kuchenne, ilość lamp powinna być dopasowana do wielkości powierzchni, dlatego najbardziej funkcjonalne będą lampy punktowe, ponieważ łącznie dają więcej światła, a dodatkowo równomierne natężenie spowoduje, że każda cześć blatu będzie prawidłowo oświetlona. Zawieszenie lamp punktowo jest niezwykle atrakcyjne wizualnie, umieszczone na suficie punktowo podkreślają nowoczesny styl naszej jadalni oraz stanowią przepiękną dekoracje na którą nie zawsze mamy dużo miejsca. Nad mniejszymi stołami zazwyczaj wystarczą pojedyncze lub podwójne zwisy, natomiast nad większymi blatami kilkupunktowe.

W naszej ofercie znajduje się wiele różnorodnych opraw w szerokim przedziale cenowym.Dobrze dobrane lampy wiszące do kuchni i jadalni zapewnią dobrą funkcjonalność wnętrza podczas wykonywania przez nas codziennych obowiązków. Chętniej będziemy przebywać w pomieszczeniach w których światło nie męczy naszych oczu, jest dla nas ukojeniem oraz tworzy oczekiwany nastrój. Materiał z jakiego jest wykonana lampa, jej rozmiar, rodzaj światła te wszystkie aspekty mają wpływ na funkcjonalność, dlatego musi być odpowiednio dopasowana do wielkości naszej jadalni. Przy wyborze powinniśmy się kierować przede wszystkim funkcjonalnością w drugiej kolejności wyglądem, bo tylko lampa dająca odpowiednią ilość światła w odpowiednio charakterystycznym stylu będzie spełniała nasze oczekiwania.

Szeroki wybór lamp i punktów wiszących

 Lampy wiszące do jadalni nad stół okrągły powinny raczej nawiązywać do kształtu stołu tworząc spójną całość. Przy stole spędzamy czas z najbliższymi, gromadzi się cała rodzina do wspólnego posiłku, oświetlenie powinno w takich momentach sprzyjać dając odpowiedni klimat przez który tworzy się niesamowita rodzinna atmosfera. W naszym sklepie znajdują się przepiękne lampy wiszące nad stół. Lampy wiszące do jadalni czarne stanowią piękny element dekoracyjny, rzucający się na pierwszy rzut oka. Wykorzystywane często na zasadzie kontraktu, przełamania kolorów, urozmaicenia wnętrza, dodając element zaskoczenia. Zwisy w kolorze czarnym powinny być rozmieszczone z umiarem nie przytłaczając wnętrza tworząc spójną całość, tak aby wprawiały w zachwyt w znajdującej się jadalni.

 

Najczęstsze pytania przy zakupie lamp wiszących do jadalni

Od jakiej kwoty jest darmowa wysyłka lamp wiszących do jadalni?

Wysyłka lamp wiszącychdo jadalni za darmo obowiązuje podczas zakupów za minimum 1000 PLN, jeżeli przesyłka nie jest paletyzowana. W przypadku towaru na palecie wysyłka nie jest doliczana od kwoty 2000 PLN

Jaki jest termin wysyłki lamp wiszących do jadalni?

Lampy wiszącedo jadalni wysyłane są w ciągu 2-7 dni roboczych. W przypadku mebli łazienkowych towar wysyłany jest w ciągu 7-14 dni roboczych (jest to uzależnione od dostępności towaru). Przed zakupem mebli łazienkowych polecamy zadać pytanie o dostępność towaru.

Czy istnieje możliwość wysyłki lamp wiszących do sypialni za jadalni?

Wysyłamy lampy wiszącedo jadalni za granicę, ale tylko po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. Nie wysyłamy towaru za granicę za pobraniem.

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego lamp wiszących do jadalni?

Tak, lampy wiszącedo jadalni można odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Środzie Wielkopolskiej ul Sportowa 5G 63-000 Środa Wielkopolska od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-16:30 oraz w soboty w godzinach 09:30-13:30

Zobacz także: