• Kategorie
  • Szukaj
  • Lampy Wiszące do pokoju dziecka

Lampy wiszące do pokoju dziecięcego

Lampy wiszące do pokoju dziecka zawierają bogactwo kolorów oraz wzorów, które podkreślają wspaniały motyw przewodni, są uzupełnieniem wystroju a zarazem wzbudzają radość na twarzy dziecka. Najpopularniejsze lampy wiszące do pokoju dziecięcego to takie, które są przede wszystkim funkcjonalne, bezpieczne a z drugiej strony zachwycają uroczym wyglądem. Stanowią główne źródło oświetlania, umiejscowione zazwyczaj są tak aby nie były dostępne na wyciągnięcie ręki dziecka. Lampy wiszące są wykonane z materiałów o wysokiej jakości, dlatego są bezpieczne nawet dla najmłodszych użytkowników, dzięki temu idealnie nadają się do pokoju dziecięcego. Przyjazne w użytkowaniu, sprzyjają codziennym zabawom a zarazem działają uspakajająco w wieczornych porach przy zasypianiu. Występują w różnych kształtach, motywach oraz przyjaznych dla oczu dziecka kolorach wprowadzając je w świat zabawy i beztroski.

Lampy sufitowe do pokoju dziecięcego

Lampa wisząca do dziecięcego pokoju powinna wzbudzać przytulny klimat, być piękną dekoracją, która wpasuje się w gust twojego dziecka, tworząc pokój marzeń. Idealnie oświetla miejsce przeznaczone do zabawy lub nauki, dając sporo światła. Nasz sklep posiada bardzo bogatą ofertę w zakresie oświetlenia dla dzieci.Lampa na ścianę do pokoju dziecka powinna być wykonana z trwałego materiału, głównie z tworzywa sztucznego, metalu, czy miękkiej tkaniny bez dodatków szkła. Wykonanie lampy ma bardzo duży wpływ na jej funkcjonowanie oraz bezpieczeństwo np. podczas zabawy w razie uderzenia, aby nie uległa zniszczeniu i nie zrobiła dziecku krzywdy. W naszej ofercie posiadamy produkty wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnej cenie. Oferujemy oświetlenie ponadczasowe, które będzie spełniało oczekiwania dziecka wraz z upływającymi latami, dobrym przykładem są lampy wiszące do pokoju młodzieżowego, które wraz ze zmianą wyglądu pomieszczenia będą nadal pasować do nowego wnętrza.

Lampy wiszące do pokoju nastolatki

Pokój nastolatka zdecydowanie różni się od dekoracji pokoju dziecięcego, przede wszystkim wygląd będzie bardziej poważny, "dorosły", tego typu produkty również znajdziecie na naszej stronie. Lampy dopasowane do każdego wieku oraz charakterystycznego stylu pokoju naszego dziecka. Lampy wiszące do pokoju dziewczynki powinny być usytuowane tak, aby oświetlały wszystkie elementy pomieszczenia, w którym zazwyczaj znajduje się bardzo dużo różnych dekoracji. Dobrze dobrana lampa ma korzystny wpływ na zdrowie oraz nie powoduje zmęczenia, co w przypadku dziecka ma bardzo duże znaczenie na chęć przebywania i zabawy we własnym pokoju. Zaleca się, aby lampa wisząca emitowała światło o barwie ciepłej, dzięki temu powinna skutecznie oświetlać pomieszczenie a zarazem stwarzać idealne warunki do zabawy czy nauki.

Nowoczesne lampy do pokoju chłopca i dziewczynki

Nowoczesne lampy do pokoju dziecka posiadają funkcję kontroli nad barwą oraz natężeniem światła, jeszcze bardziej dopasowując się do czynności dziecka w ciągu dnia lub nocy, dobrym przykładem jest zmniejszenie natężenia światła w momencie zasypiania naszego malucha, który nie lubi całkowitej ciemności. W pokoju dziecka warto mieć fajne lampy wiszące, na które dziecko chętnie będzie spoglądać dając radość z samego posiadania. Lampy wiszące do pokoju chłopca zazwyczaj posiadają rozproszone światło, tak aby nie wpływało intensywnie na wzrok dziecka a zarazem zachęcało do przebywania we własnym pokoju. W naszej ofercie znajduję się wiele niebanalnych odcieni, kształtów oraz prostych w montażu lamp do pokoju marzeń naszego malucha. 

Najczęstsze pytania przy zakupie lamp wiszących do pokoju dziecka

Od jakiej kwoty jest darmowa wysyłka lamp wiszących do pokoju dziecka?

Wysyłka lamp wiszącychdo pokoju dziecka za darmo obowiązuje podczas zakupów za minimum 1000 PLN, jeżeli przesyłka nie jest paletyzowana. W przypadku towaru na palecie wysyłka nie jest doliczana od kwoty 2000 PLN

Jaki jest termin wysyłki lamp wiszących do pokoju dziecka?

Lampy wiszącedo pokoju dziecka wysyłane są w ciągu 2-7 dni roboczych. W przypadku mebli łazienkowych towar wysyłany jest w ciągu 7-14 dni roboczych (jest to uzależnione od dostępności towaru). Przed zakupem mebli łazienkowych polecamy zadać pytanie o dostępność towaru.

Czy istnieje możliwość wysyłki lamp wiszących do pokoju dziecka za granicę?

Wysyłamy lampy wiszącedo pokoju dziecka za granicę, ale tylko po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. Nie wysyłamy towaru za granicę za pobraniem.

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego lamp wiszących do pokoju dziecka?

Tak, lampy wiszącedo pokoju dziecka można odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Środzie Wielkopolskiej ul Sportowa 5G 63-000 Środa Wielkopolska od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-16:30 oraz w soboty w godzinach 09:30-13:30

Zobacz także:

  • Sklep niedostępny