• Kategorie
  • Szukaj
  • Oprawy Natynkowe

Oprawy natynkowe to jeden z rodzajów oświetlenia LED, stosowany zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz budynków. Charakteryzują się one długą żywotnością oraz znacznie mniejszym zużyciem energii w porównaniu do tradycyjnych źródeł światła. Jakie jeszcze zalety posiadają lampy natynkowe sufitowe oraz ścienne?

Oprawy natynkowe – czym się charakteryzują?

Jak wskazuje na to sama nazwa, oprawy natynkowe charakteryzują się prostym montażem – najczęściej umieszcza się je na suficie, jednak z powodzeniem można je również zamontować na ścianie – jako dodatkowy rodzaj oświetlenia wnętrza.

Plafony natynkowe bądź oprawy natynkowe podwójne doskonale oświetlą większe pomieszczenie, chociażby salon, natomiast punktowe oprawy sufitowe sprawdzą się w przypadku miejsc, gdzie konieczne jest dodatkowe źródło światła, na przykład w sypialni.

Oprawy natynkowe można zamontować również pod kuchennymi szafkami, w gablotach czy nad półkami. Większość z nichposiada odchylaną głowicę, dzięki której można skierować strumień światła w dowolne miejsce. Odpowiednie ukierunkowanie lampy pozwala wizualnie podzielić przestrzeń i zapewnić indywidualne oświetlenie wnętrza.

 

Oprawy natynkowe sufitowe – do jakich wnętrz będą odpowiednie?

Oprawy natynkowe LED będą idealnym wyborem dla wszystkich właścicieli wnętrz, którym zależy nam na połączeniu niebanalnego wyglądu z funkcjonalnością.

Lampy natynkowe sufitowe oraz ścienne sprawdzą się w niemal każdym pomieszczeniu, zarówno tym, urządzonym w stylu nowoczesnym, skandynawskim, jak i klasycznym czy vintage. Większość z nich jestniewielkich rozmiarów, mają prostą, geometryczną formę, są eleganckie, mogą mieć wykończenie matowe bądź błyszczące.

Oprawy natynkowe podwójne można zastosować do oświetlenia większych powierzchni oraz wybranych miejsc, znajdują zastosowanie w kuchni, sypialni, łazience, pokoju dziecięcym, a nawet przedpokoju. Oprawy natynkowe cieszą się również popularnością wśród osób urządzających biura oraz lokale użytkowe, stwarzają bowiem możliwość elastycznego dopasowania w zależności od wielkości pomieszczenia, ustawienia biurek czy regałów z towarem.

 

Najczęstsze pytania przy zakupie opraw natynkowych

Od jakiej kwoty jest darmowa wysyłka opraw natynkowych?

Wysyłka opraw natynkowych za darmo obowiązuje podczas zakupów za minimum 1000 PLN, jeżeli przesyłka nie jest paletyzowana. W przypadku towaru na palecie wysyłka nie jest doliczana od kwoty 2000 PLN

Jaki jest termin wysyłki opraw natynkowych?

Oprawy natynkowe wysyłane są w ciągu 2-7 dni roboczych. W przypadku mebli łazienkowych towar wysyłany jest w ciągu 7-14 dni roboczych (jest to uzależnione od dostępności towaru). Przed zakupem mebli łazienkowych polecamy zadać pytanie o dostępność towaru.

Czy istnieje możliwość wysyłki opraw natynkowych za granicę?

Wysyłamy oprawy natynkowe za granicę, ale tylko po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. Nie wysyłamy towaru za granicę za pobraniem.

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego opraw natynkowych?

Tak, oprawy natynkowe można odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Środzie Wielkopolskiej ul Sportowa 5G 63-000 Środa Wielkopolska od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-16:30 oraz w soboty w godzinach 09:30-13:30