• Kategorie
  • Szukaj
  • Oprawy stropowe i sufitowe

Oprawy stropowe to uniwersalne rozwiązanie, które pozwoli uzyskać wyjątkowy efekt świetlny. Oprawa stropowa wykorzystywana jest przede wszystkim w pomieszczeniach urządzanych w minimalistycznym stylu, które jest co raz częściej wybierane podczas planowania aranżacji salonu, kuchni, biura czy łazienki jeżeli wybierzemy te z odpowiednia klasą szczelności IP.

Oprawy Sufitowe rodzaje

Najczęstszą oprawą sufitową wybieraną przez klientów to ta wpuszczana w sufit wykonany z płyty kartonowo gipsowej. W naszej ofercie polecamy stylowe i nowoczesne oprawy sufitowe LED. Jest to idealne rozwiązanie do salonu, które pozwoli oświetlić całe pomieszczenie lub w przypadku doświetlić blat kuchenny podczas przygotowywania posiłków.

Łatwość montażu opraw sufitowych

Najprostsza w montażu przy zachowaniu tych samych właściwości świetlnych jest oprawa sufitowa natynkowa. Wystarczy tylko przymocować wybraną oprawę do sufitu i już możemy się cieszyć przyjemnym światłem. To takie proste! W szczególności polecamy oprawy w kolorze czarnym lub chrom. Są to uniwersalne kolory, które będą pasować do wnętrza urządzonego zarówno w stylu klasycznym, nowoczesnym czy minimalistycznym.

Oprawy sufitowe LED – to samo światło wiele zalet

Każda oprawa sufitowa nie będzie świecić, jeżeli nie zastosujemy tego co najważniejsze, czyli źródła światła. Głównymi rodzajami źródła światła są halogenowe oraz LED, które mogą świecić ciepłą lub zimną barwą światła.

Barwy światła opraw sufitowych

Szczególnie polecamy oprawy sufitowe LED. Ten rodzaj jest bardziej wydajny i pozwoli zaoszczędzić więcej energii. Dodatkowo podczas produkcji diody LED nie wykorzystuje się szkodliwych materiałów, w związku z tym jest ona bezpieczna dla środowiska. Dodatkowym argumentem podczas wyboru źródła światła LED jest również to, że świecą światłem zbliżonym do naturalnego. W naszej ofercie polecamy żarówki LED taki jak GU10, MR16, czy G9.

Gdzie nadają się oprawy sufitowe?

Niektóre oprawy sufitowe mają funkcję ustawiania kierunku padania światła, co daje możliwość efektownego wyeksponowania określonych elementów pomieszczenia. Oprawy stropowe bardzo dobrze sprawdzają się jako oświetlenie użytkowe, jak również techniczne i dekoracyjne. Ich budowa oraz prosty montaż pozwala na dowolną aranżację, niezależnie od rodzaju pomieszczeń, w jakich mają się znaleźć. Nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby za pomocą opraw zadbać o oświetlenie stanowisk pracowniczych, stołów warsztatowych czy chociażby elementów dekoracyjnych bądź dzieł sztuki. Zapraszamy do zakupu opraw sufitowych w naszym sklepie, co pozwoli na piękne oświetlenie naszych wnętrz.

Najczęstsze pytania przy zakupie opraw stropowych

Od jakiej kwoty jest darmowa wysyłka lamp opraw stropowych?

Wysyłka opraw stropowych za darmo obowiązuje podczas zakupów za minimum 1000 PLN, jeżeli przesyłka nie jest paletyzowana. W przypadku towaru na palecie wysyłka nie jest doliczana od kwoty 2000 PLN

Jaki jest termin wysyłki opraw stropowych?

Oprawy stropowe wysyłane są w ciągu 2-7 dni roboczych. W przypadku mebli łazienkowych towar wysyłany jest w ciągu 7-14 dni roboczych (jest to uzależnione od dostępności towaru). Przed zakupem mebli łazienkowych polecamy zadać pytanie o dostępność towaru.

Czy istnieje możliwość wysyłki opraw stropowych za granicę?

Wysyłamy oprawy stropowe za granicę, ale tylko po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. Nie wysyłamy towaru za granicę za pobraniem.

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego opraw stropowych?

Tak, oprawy stropowe można odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Środzie Wielkopolskiej ul Sportowa 5G 63-000 Środa Wielkopolska od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-16:30 oraz w soboty w godzinach 09:30-13:30

Zobacz także:

  • Sklep niedostępny