• Kategorie
  • Szukaj
  • Żarówki halogenowe i specjalne

Odpowiednie oświetlenie to podstawa w każdym pomieszczeniu. Używając żarówek specjalnego przeznaczenia, możesz zadbać o klimatyczny nastrój, jasność czy po prostu komfort w wybranej przez Ciebie przestrzeni. Żarówki halogenowe LED to produkty często wybierane przez naszych klientów, ponieważ są znacznie bardziej wydajne od klasycznych żarówek, a także dają przyjemniejsze światło. W naszej ofercie znajdziesz bogaty asortyment żarówek do celów specjalnych!

Żarówki halogenowe LED – dlaczego warto je wybrać?

Żarówki halogenowe LED są znacznie lepszym rozwiązaniem, jeśli chcemy doświetlić zarówno większe, jak i mniejsze przestrzenie. Tego typu żarówki świetnie sprawdzą się do oświetlenia gablotek, niewielkich powierzchni, np. blatów kuchennych, czy trudno dostępnych miejsc. Co przeważa na korzyść żarówek LED? Przede wszystkim to, że dają znacznie więcej lepszego jakościowo światła od klasycznych żarówek. Dzięki specjalnej technologii żarówki halogenowe LED są energooszczędne i znacznie bardziej wydajne – wybraną przez Ciebie przestrzeń będą oświetlały znacznie dłużej. Szacuje się, że halogeny pobierają ok. 30% mniej energii od klasycznych żarówek, co w skali roku może być naprawdę sporą oszczędnością pieniędzy.

Żarówki specjalnego przeznaczenia – rodzaje

W zależności od potrzeb oraz przestrzeni, jaką chcesz oświetlić, możesz wybrać różnego rodzaju żarówki halogenowe LED. Żarówki LED podzielimy głównie na te dekoracyjne oraz przestrzenne, które mogą być zasilane napięciem sieciowym tradycyjnym (230V) lub mniejszym (12V). Żarówka halogenowa 12V sprawdzi się do oświetlania większych przestrzeni. Warto pamiętać, że jeżeli kupujesz żarówkę przystosowaną do mniejszego napięcia sieciowego, nie możesz wykorzystać jej już przy tradycyjnym. Żarówka R7s LED to mała żarówka prętowa, która występuje w różnych długościach. Najczęściej stosuje się ją jako zamiennik do wkładów do halogenów. Żarówka R7s LED gwarantuje jeszcze mniejsze zużycie energii oraz długą żywotność. 

Zapoznaj się z naszą ofertą żarówek do celów specjalnych i zadbaj o najlepsze światło w swoim domu!

 

Najczęstsze pytania przy zakupie żarówek halogenowych i specjalnych

Od jakiej kwoty jest darmowa wysyłka żarówek halogenowych?

Wysyłka żarówek specjalnych i halogenowych za darmo obowiązuje podczas zakupów za minimum 1000 PLN, jeżeli przesyłka nie jest paletyzowana. W przypadku towaru na palecie wysyłka nie jest doliczana od kwoty 2000 PLN

Jaki jest termin wysyłki żarówek specjalnych?

Żarówki halogenowe i specjalne wysyłane są w ciągu 2-7 dni roboczych. W przypadku mebli łazienkowych towar wysyłany jest w ciągu 7-14 dni roboczych (jest to uzależnione od dostępności towaru). Przed zakupem mebli łazienkowych polecamy zadać pytanie o dostępność towaru.

Czy istnieje możliwość wysyłki żarówek halogenowych za granicę?

Wysyłamy żarówki specjalne i halogenowe za granicę, ale tylko po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. Nie wysyłamy towaru za granicę za pobraniem.

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego żarówek specjalnych?

Tak, żarówki halogenowe i specjalne można odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Środzie Wielkopolskiej ul Sportowa 5G 63-000 Środa Wielkopolska od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-16:30 oraz w soboty w godzinach 09:30-13:30

Zobacz także: