• Kategorie
  • Szukaj
  • Reflektory i spoty

Reflektory i spoty sufitowe to nowoczesny typ oświetlenia sufitowego. Można je montować praktycznie w każdym pomieszczeniu – salon sypialnia, łazienka, lub korytarz. Zaletą tego typu oświetlenia jest jego konstrukcja, która pozwala na skierowanie oświetlenia w wybranym przez nas kierunku. Reflektory idealnie sprawdzą się również w przypadku punktowego oświetlenia pomieszczenia. Ten rodzaj opraw często stosuje się na witrynach sklepowych, powierzchniach biurowych czy scenach, czyli wszędzie tam gdzie chcemy doświetlić i zaakcentować wybraną przestrzeń. Reflektory i spoty sufitowe sprawdzą się również tam, gdzie występuje niski sufit jak na przykład piwnica lub strych.

Zastosowanie reflektorów sufitowych

Nowoczesne reflektory sufitowe, czy spoty idealnie sprawdzą się zarówno w salonie, sypialni, łazience czy korytarzu. Łatwość montażu oraz możliwość ustawienia kąta padania światła sprawi, że oświetlenie blatu w kuchni, na którym przygotowujemy nasze posiłku, czy stołu w salonie lub jadalni nie będzie stanowiło żadnego problemu. Ważną zaletą zastosowania spotów sufitowych jest możliwość dokonania podziału oświetlanych pomieszczeń. Dzięki zamocowaniu klosza na przegubie możemy sprawić, że nasze pomieszczenie będzie podzielone na różne strefy oświetleniowe. Przez zastosowanie takiego zabiegu możemy podkreślić wiszący obraz lub mebel w salonie.

Reflektory do salonu, sypialni i łazienki

W naszej ofercie posiadamy reflektory do salonu, sypialni czy łazienki. Zamocowane są one na podstawie o różnych kształtach: kwadratowej, okrągłej, czy na podłużnej listwie.

Źródła światła zastosowane w reflektorach sufitowych

Reflektory i spoty w większości przypadków zasilane są przez żarówki GU 10 lub G9, jednak występują również reflektory, w których zamontować można żarówkę z gwintem E27 czy E14. Szczególnie polecamy źródła światła LED, które pobierają do 80% mniej energii, niż standardowa żarówka. Postęp technologii w kierunku oszczędności energii spowodował, że co raz częściej projektanci oświetlenia stosują moduły LED, które całkowicie zastępują żarówkę zachowując przy tym długotrwałe działanie.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty reflektorów i spotów sufitowych, a także z pozostałej oferty produktów wyposażenia wnętrz.

Najczęstsze pytania przy zakupie reflektorów sufitowych

Od jakiej kwoty jest darmowa reflektorów sufitowych?

Wysyłka lamp kierunkowychi reflektorów za darmo obowiązuje podczas zakupów za minimum 1000 PLN, jeżeli przesyłka nie jest paletyzowana. W przypadku towaru na palecie wysyłka nie jest doliczana od kwoty 2000 PLN

Jaki jest termin wysyłki lamp kierunkowych?

Reflektory sufitowei lampy kierunkowe wysyłane są w ciągu 2-7 dni roboczych. W przypadku mebli łazienkowych towar wysyłany jest w ciągu 7-14 dni roboczych (jest to uzależnione od dostępności towaru). Przed zakupem mebli łazienkowych polecamy zadać pytanie o dostępność towaru.

Czy istnieje możliwość wysyłki reflektorów sufitowych za granicę?

Wysyłamy lampy kierunkowei reflektory za granicę, ale tylko po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. Nie wysyłamy towaru za granicę za pobraniem.

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego lamp kierunkowych?

Tak, reflektoryi lampy kierunkowe można odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Środzie Wielkopolskiej ul Sportowa 5G 63-000 Środa Wielkopolska od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-16:30 oraz w soboty w godzinach 09:30-13:30

Zobacz także: