• Kategorie
  • Szukaj
  • Lampy LED idealne na ścianę

Lampy ścienne jak sama nazwa wskazuje montowane są na ścianie. Przed wszystkim uzupełniając oświetlenie główne, które montowane jest na suficie. Nieczęsto również spełniają funkcję dekoracyjną w naszym domu, ponieważ montowane są na wysokości naszych oczu i częściej niż na oświetlenie górne zwracają uwagę odwiedzających.

W naszym sklepie oprócz trakcyjnych lamp ściennych, które świecą za pomocą wkręcanej żarówki posiadamy również lampy ścienne LED, który w porównaniu ze standardowymi lampami różnią się tym, że mają wbudowany moduł LED przez co nie ma konieczności zakupu i wymiany żarówek. Zużywają również mniej energii przy zachowaniu takiej samej jakości światła.

Pomieszczenia gdzie można zamontować Lampy Ścienne LED

Lampy ścienne LED można zamontować w salonie sypialni, korytarzu oraz przy zachowaniu odpowiedniej klasy szczelności jako oświetlenie łazienkowe nad lustro. Są również wykorzystywane jako doświetlenie obrazów.

Lampy LED na ścianę do salonu

Lampy Led do salonu to przede wszystkim kinkiety LED, które są uzupełnieniem oświetlenia sufitowego. Zaświecamy głównie wtedy kiedy zmęczeni górnym oświetleniem chcemy wprowadzić w naszym salonie przyjemną i spokojniejszą atmosferę. Oświetlenie ścienne LED do salonu będzie również idealnym dodatkiem do wieczornych seansów filmowych.

Kinkiety LED do sypialni

W przypadku sypialni kinkiety LED montuje się na ścianie przy łóżku nad stolikami nocnymi.Taki rodzaj oświetlenia pozwala zastąpić lampkę nocną i zaoszczędzić miejsce, a stolik nocny można wykorzystać na inne przedmioty, które chcemy mieć pod ręką. Lampy ścienne Led do sypialni powinny świecić taką jasnością, która po zaświeceniu wprowadzi w naszym pomieszczeniu przytulny klimat, jednocześnie pozwoli np. na czytanie książki.

Lampy LED na lustro do łazienki

Łazienka jest pomieszczeniem, w którym nakładamy makijaż, golimy się, czy rozpoczynamy naszą poranną toaletę. W związku z tym dodatkowe oświetlenie jest wręcz pożądane. Lampy LED montuje się przede wszystkim nad lustrem. To właśnie to miejsce powinno by odpowiednio doświetlone. Podczas wyboru lamp do łazienki należy pamiętać, żeby takie oświetlenie spełniało odpowiednią klasę szczelności, a także ich jasność była zbliżona do światła dziennego.

Jak dobierać LEDy na ścianę?

Podczas wyboru oświetlenia ściennego warto kierować się zasadą, że w pomieszczeniach, w których potrzebujemy się skoncentrować, wybierać lampy o chłodnej barwie, natomiast tam gdzie zamierzamy się relaksować wykorzystać lampy ścienne LED o cieplejszej barwie. W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór kinkietów LED. Zapraszamy do zakupów.  

Zobacz także: