• Kategorie
  • Szukaj
  • Lampy LED idealne na ścianę

Lampy ścienne jak sama nazwa wskazuje montowane są na ścianie. Przed wszystkim uzupełniając oświetlenie główne, które montowane jest na suficie. Nieczęsto również spełniają funkcję dekoracyjną w naszym domu, ponieważ montowane są na wysokości naszych oczu i częściej niż na oświetlenie górne zwracają uwagę odwiedzających.

W naszym sklepie oprócz trakcyjnych lamp ściennych, które świecą za pomocą wkręcanej żarówki posiadamy również lampy ścienne LED, który w porównaniu ze standardowymi lampami różnią się tym, że mają wbudowany moduł LED przez co nie ma konieczności zakupu i wymiany żarówek. Zużywają również mniej energii przy zachowaniu takiej samej jakości światła.

Pomieszczenia gdzie można zamontować Lampy Ścienne LED

Lampy ścienne LED można zamontować w salonie sypialni, korytarzu oraz przy zachowaniu odpowiedniej klasy szczelności jako oświetlenie łazienkowe nad lustro. Są również wykorzystywane jako doświetlenie obrazów.

Lampy LED na ścianę do salonu

Lampy Led do salonu to przede wszystkim kinkiety LED, które są uzupełnieniem oświetlenia sufitowego. Zaświecamy głównie wtedy kiedy zmęczeni górnym oświetleniem chcemy wprowadzić w naszym salonie przyjemną i spokojniejszą atmosferę. Oświetlenie ścienne LED do salonu będzie również idealnym dodatkiem do wieczornych seansów filmowych.

Kinkiety LED do sypialni

W przypadku sypialni kinkiety LED montuje się na ścianie przy łóżku nad stolikami nocnymi.Taki rodzaj oświetlenia pozwala zastąpić lampkę nocną i zaoszczędzić miejsce, a stolik nocny można wykorzystać na inne przedmioty, które chcemy mieć pod ręką. Lampy ścienne Led do sypialni powinny świecić taką jasnością, która po zaświeceniu wprowadzi w naszym pomieszczeniu przytulny klimat, jednocześnie pozwoli np. na czytanie książki.

Lampy LED na lustro do łazienki

Łazienka jest pomieszczeniem, w którym nakładamy makijaż, golimy się, czy rozpoczynamy naszą poranną toaletę. W związku z tym dodatkowe oświetlenie jest wręcz pożądane. Lampy LED montuje się przede wszystkim nad lustrem. To właśnie to miejsce powinno by odpowiednio doświetlone. Podczas wyboru lamp do łazienki należy pamiętać, żeby takie oświetlenie spełniało odpowiednią klasę szczelności, a także ich jasność była zbliżona do światła dziennego.

Jak dobierać LEDy na ścianę?

Podczas wyboru oświetlenia ściennego warto kierować się zasadą, że w pomieszczeniach, w których potrzebujemy się skoncentrować, wybierać lampy o chłodnej barwie, natomiast tam gdzie zamierzamy się relaksować wykorzystać lampy ścienne LED o cieplejszej barwie. W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór kinkietów LED. Zapraszamy do zakupów.  

Najczęstsze pytania przy zakupie lamp ściennych LED

Od jakiej kwoty jest darmowa wysyłka lamp ściennych ledowych?

Wysyłka lamp ścienne LED za darmo obowiązuje podczas zakupów za minimum 1000 PLN, jeżeli przesyłka nie jest paletyzowana. W przypadku towaru na palecie wysyłka nie jest doliczana od kwoty 2000 PLN

Jaki jest termin wysyłki lamp ściennych LED?

Lampy ledowe na ścianę wysyłane są w ciągu 2-7 dni roboczych. W przypadku mebli łazienkowych towar wysyłany jest w ciągu 7-14 dni roboczych (jest to uzależnione od dostępności towaru). Przed zakupem mebli łazienkowych polecamy zadać pytanie o dostępność towaru.

Czy istnieje możliwość wysyłki lamp ledowych na ścianę za granicę?

Wysyłamy lampy ścienne LED za granicę, ale tylko po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. Nie wysyłamy towaru za granicę za pobraniem.

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego lamp ściennych LED?

Tak, lampy ledowe na ścianę można odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Środzie Wielkopolskiej ul Sportowa 5G 63-000 Środa Wielkopolska od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-16:30 oraz w soboty w godzinach 09:30-13:30

Zobacz także: