• Kategorie
  • Szukaj
  • Lampy LED do sufitu, wiszące i nie tylko

Wybór oświetlenia do naszego domu w większości przypadków rozpoczynamy od lamp sufitowych, które są głównym źródłem światła naszych pomieszczeń. Rozwój technologii pozwolił projektantom na stworzenie lamp sufitowych w technologii LED. Takie lampy pobierają zdecydowanie mniej energii niż lampa tradycyjna zachwycając przy tym piękną jasnością. Lampy LED wyposażone są w moduł, który zastępuje żarówkę, więc nie ma konieczności jej zakupu czy wymiany. Moduł ten charakteryzuje się także długą żywotnością w związku z tym taka lampa posłuży nam kilka, a nawet kilkanaście lat. Wszystkie te zalety spowodowały, że Lampy Sufitowe LED uważane są za rodzaj nowoczesnego oraz współczesnego oświetlenia.

Rozróżniamy następujące Lampy sufitowe LED:

Lampy LED wiszące.

Są przede wszystkim montowane w salonie gdzie spędzamy większość czasu. Wiszące lampy Led projektowane są w różnych kształtach i kolorach oprawy oraz z reguły zawieszane są na linkach, które pozwalają na dopasowanie długości w zależności od wysokości pomieszczenia. Bardzo dużo lamp wiszących LED posiada wbudowany ściemniacz, który pozwala na dopasowanie jasności pomieszczenia w zależności od naszych upodobań.

Plafony LED.

Można je zamontować na klatce schodowej, korytarzu oraz w łazience. Sprawdzą się również pomieszczaniach o niskim suficie. Zaletą zastosowania Plafonu LED jest oszczędność miejsca oraz optymalne rozprowadzenie światła po całym pomieszczeniu.

Reflektory i spoty LED.

Ten rodzaj oświetlenia składa się często z kilku punktów świetlnych, które pozwalają na dobre oświetlenie pomieszczenia, poprzez możliwość dopasowania kierunku padania światła. Reflektory LED mogą być również stosowane w sypialni, ponieważ nie powodują efektu oślepienia.

Gdzie stosować lampy sufitowe LED?

Lampy sufitowe LED, z powodzeniem mogą być stosowane w każdym pomieszczeniu. W naszym sklepie posiadamy różne rodzaje lamp LED. Od oryginalnych lamp wiszących LED do salonu, poprzez lampy LED sufitowe do sypialni do praktycznych plafonów LED łazienkowych czy na korytarz. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zobacz także: