• Kategorie
  • Szukaj
  • Zlewozmywaki

Brak produktów do wyświetlenia

Wybierając zlew do naszej kuchni zwracamy uwagę na kilka jego cech. Posiadając małą kuchnię z pewnością będziemy szukać zlewu, który pozwoli nam na komfort użytkowania bez niepotrzebnej utraty miejsca w kuchni. Z kolei mając dużą rodzinę przydatny może okazać się zlewozmywak dwukomorowy, który pomieści większą ilość naczyń czekających na umycie. Ważny przy wyborze jest również materiał z którego został wykonany. Jego niebanalny wygląd często może wzbudzić duże zainteresowanie wśród osób odwiedzających nasz dom. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór zlewozmywaków kuchennych.

Zlewozmywaki jednokomorowe

Zlewozmywaki jednokomorowe dzięki swojej konstrukcji zajmują mało miejsca, co z pewnością zainteresuje osoby mające w domu niewielką ilość szafek kuchennych do przechowywania, ponieważ zajmuje powierzchnię o szerokości jednej szafki kuchennej. Jeżeli możemy poświęcić odrobinę blatu roboczego na montaż zlewozmywaka jednokomorowego z ociekaczem uzyskamy dodatkowo miejsce na umyte naczynia, dzięki czemu ochronimy blat przed wodą z suszących się naczyń. Jest to szczególnie przydatne rozwiązanie jeżeli nie mamy do dyspozycji zmywarki.

Zlewozmywaki dwukomorowe

Zlewozmywaki dwukomorowe to zdecydowanie najbardziej wielofunkcyjna wersja zlewu kuchennego. Zapewniają możliwość mycia naczyń w komorze zamiast pod bieżącą wodą co na pewno docenią osoby starające się żyć ekologicznie. Dodatkowa komora może posłużyć także jako miejsce do mycia warzyw dzięki zamontowaniu specjalnej nakładki.

Zlewozmywaki stalowe

Przy dokonywaniu wyboru oprócz ilości komór zwracamy też uwagę na rodzaj materiału. Najbardziej popularnymi są zlewozmywaki stalowe. Wyróżnić możemy tutaj wykończenie gładkie matowe bądź z połyskiem, oraz zlewy kuchenne z powierzchnią o strukturze lnu. Pasują praktycznie do każdego stylu w jakim urządzona jest kuchnia, a przy odpowiedniej pielęgnacji będą cieszyć nas swoim wyglądem przez długie lata. Są również świetnym wyborem gdy poszukujemy zlewu do pomieszczenia gospodarczego.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również zlewozmywaki granitowe jednokomorowe oraz dwukomorowe. Bardzo trwałe i zachwycająco piękne dodadzą uroku naszej kuchni.

Coraz bardziej popularne stają się także zlewy ceramiczne i szklane, które swoim oryginalnym wyglądem podkreślą nowoczesny wystrój naszej kuchni.

Zlewozmywak jednokomorowy granitowy czy dwukomorowy stalowy? Wybór należy do Ciebie!

Najczęstsze pytania przy zakupie zlewozmywaków

Od jakiej kwoty jest darmowa wysyłka zlewozmywaków?

Wysyłka zlewozmywaków za darmo obowiązuje podczas zakupów za minimum 1000 PLN, jeżeli przesyłka nie jest paletyzowana. W przypadku towaru na palecie wysyłka nie jest doliczana od kwoty 2000 PLN

Jaki jest termin wysyłki zlewozmywaków?

Zlewozmywaki wysyłane są w ciągu 2-7 dni roboczych. W przypadku mebli łazienkowych towar wysyłany jest w ciągu 7-14 dni roboczych (jest to uzależnione od dostępności towaru). Przed zakupem mebli łazienkowych polecamy zadać pytanie o dostępność towaru.

Czy istnieje możliwość wysyłki zlewozmywaka za granicę?

Wysyłamy zlewozmywaki za granicę, ale tylko po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. Nie wysyłamy towaru za granicę za pobraniem.

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego zlewozmywaków?

Tak, zlewozmywaki można odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Środzie Wielkopolskiej ul Sportowa 5G 63-000 Środa Wielkopolska od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-16:30 oraz w soboty w godzinach 09:30-13:30

  • Sklep niedostępny