• Kategorie
  • Szukaj
  • Baterie Umywalkowe

Jednym z najczęściej używanych sprzętów w łazience jest umywalka. Jednak sama nie będzie w żaden sposób używana jeżeli nie wyposażymy ją w tak ważny element jak bateria umywalkowa. To urządzenie musi w sobie łączyć funkcjonalność i elegancje, ponieważ razem z umywalką tworzą centrum naszej łazienki.

Bateria umywalkowa – niezastąpiona rzecz w Twojej łazience

Bateria umywalkowa to element nie tylko funkcjonalny. Ze względu na to, że korzystamy z niej kilkanaście razy na dobę musi nam się podobać. Producenci dają nam szeroki wachlarz wyboru, a wśród nich możemy wyróżnić:

  • Bateria umywalkowa stojąca, którą możemy zamontować bezpośrednio do umywalki, lub przymocować do wcześniej wywierconego otworu w blacie, jeżeli zdecydujemy się na umywalkę nablatową. Niektóre baterie umywalkowe posiadają z tylu tzw. Cięgło pozwalające na sterowanie korkiem umywalki.

  • Bateria umywalkowa ścienna, która jest montowana do wystających ze ściany gwintów rur. Takie rozwiązanie jest przede wszystkim stosowane w zabudowie wielorodzinnej. Zaletą zamontowania baterii umywalkowej ściennej jest umiejscowienie jej wyżej nad umywalką, co zwiększy komfort użytkowania,

  • Bateria umywalkowa podtynkowa, która jest przede wszystkim wybierana przez osoby ceniące prostotę i elegancje. Decyzję o zamontowaniu takiej baterii należy podjąć przed położeniem płytek, ponieważ większa jej część znajduje się w ścianie łazienki. Bateria umywalkowa podtynkowa zamocowana jest w ścianie na specjalnych stelażach i dlatego montaż wymaga więcej czasu, jednak efekt po skończonej pracy zachwyci każdego.

Perlator – proste rozwiązanie, duża oszczędność

Dobrym wyborem może być bateria umywalkowa wyposażona w perlator. Kran z perlatorem pozwala zmniejszyć zużycie wody, a co za tym idzie zaoszczędzić nasze pieniądze. Fenomen polega na optycznym zwiększeniu przepływu wody, dzięki wymieszaniu pod ciśnieniem wody z powietrzem. W rzeczywistości wody wypływa znacznie mniej, a komfort użytkowania się nie zmienia.

Bateria umywalkowa - jaką wybrać?

Projektanci dwoją się i troją, żeby sprostać wymaganiom klienta, dlatego też w zależności od stylu łazienki możemy dobrać odpowiednią baterię. Do dużej umywalki będzie odpowiednia bateria umywalkowa wysoka, która da nam komfort podczas mycia rąk nie powodując rozlewania wody. Ciekawym rozwiązaniem jest też bateria umywalkowa z obrotową wylewką.

Kolory baterii umywalkowych

Obecnie na rynku mamy również szeroki wybór kolorów. Oprócz klasycznego srebra, coraz częściej wybierana jest czarna bateria umywalkowa, co pokazuje, że w tym zakresie mamy dużo możliwości. Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym sklepie!

Najczęstsze pytania przy zakupie baterii umywalkowych

Od jakiej kwoty jest darmowa wysyłka baterii umywalkowych?

Wysyłka baterii umywalkowych za darmo obowiązuje podczas zakupów za minimum 1000 PLN, jeżeli przesyłka nie jest paletyzowana. W przypadku towaru na palecie wysyłka nie jest doliczana od kwoty 2000 PLN

Jaki jest termin wysyłki baterii umywalkowej?

Baterie do umywalek wysyłane są w ciągu 2-7 dni roboczych. W przypadku mebli łazienkowych towar wysyłany jest w ciągu 7-14 dni roboczych (jest to uzależnione od dostępności towaru). Przed zakupem mebli łazienkowych polecamy zadać pytanie o dostępność towaru.

Czy istnieje możliwość wysyłki baterii umywalkowej za granicę?

Wysyłamy baterie umywalkowe za granicę, ale tylko po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. Nie wysyłamy towaru za granicę za pobraniem.

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego baterii do umywalki?

Tak, baterie do umywalki można odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Środzie Wielkopolskiej ul Sportowa 5G 63-000 Środa Wielkopolska od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-16:30 oraz w soboty w godzinach 09:30-13:30

Zobacz także: