• Kategorie
  • Szukaj
  • Baterie Umywalkowe Podtynkowe

Baterie umywalkowe ścienne to obowiązkowy element łazienki, a w połączeniu z umywalką stanowi jej centrum. Odpowiednio zaaranżowana bateria może być nie tylko praktyczna, ale również podkreślać design w tym pomieszczeniu. Korzystamy z niej wielokrotnie, a zatem powinna być produktem wysokiej jakości. Łazienka powinna być nie tylko funkcjonalna, ale też stylowa, dlatego warto zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół przy jej aranżacji. 

Baterie umywalkowe ścienne – czy warto?

To jeden z popularniejszych rodzajów baterii umywalkowych, który występuje w szerokiej gamie kolorystycznej. W zależności od stylu, w jakim chcesz urządzić swoją łazienkę, w naszej ofercie znajdziesz wiele modeli tego rodzaju baterii, które świetnie sprawdzą się w Twoim pomieszczeniu. Baterie umywalkowe ścienne podtynkowe wykorzystywane są coraz częściej w aranżacji łazienek, ponieważ są wygodne oraz bezpieczne. W tego rodzaju bateriach widoczne dla oka są jedynie kran oraz kurek do regulacji wody, pozostała część instalacji ukryta jest w ścianie. Takie rozwiązanie jest dość czasochłonne, ale jego efekt jest wart poświęcenia. 

Baterie umywalkowe podtynkowe – zalety

Baterie umywalkowe ścienne są szczególnie polecane osobom, które chcą zadbać o minimalistyczny wygląd w swojej łazience i otrzymać więcej wolnej przestrzeni. Zyskujemy tym samym więcej miejsca na drobne przedmioty. Dodatkowo długa i poręczna wylewka pozwala na więcej manewrów i daje również lepszy dostęp do strumienia wody. Największą zaletą tego rodzaju baterii jest oczywiście wysoki poziom estetyczny. Pamiętajmy, że łazienka to jedno z pomieszczeń, które odwiedzamy w naszym domu najczęściej, dlatego warto zadbać nie tylko o wygodę, ale również o jej wygląd. Baterie umywalkowe podtynkowe szczególnie polecane są osobom, które przeprowadzają generalny remont łazienki. W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli baterii umywalkowych wysokiej jakości, które posłużą Ci przez wiele lat!

Najczęstsze pytania przy zakupie podtynkowych baterii umywalkowych

Od jakiej kwoty jest darmowa wysyłka podtynkowych baterii umywalkowych?

Wysyłka baterii umywalkowych podtynkowych za darmo obowiązuje podczas zakupów za minimum 1000 PLN, jeżeli przesyłka nie jest paletyzowana. W przypadku towaru na palecie wysyłka nie jest doliczana od kwoty 2000 PLN

Jaki jest termin wysyłki podtynkowej baterii umywalkowej?

Podtynkowe baterie do umywalek wysyłane są w ciągu 2-7 dni roboczych. W przypadku mebli łazienkowych towar wysyłany jest w ciągu 7-14 dni roboczych (jest to uzależnione od dostępności towaru). Przed zakupem mebli łazienkowych polecamy zadać pytanie o dostępność towaru.

Czy istnieje możliwość wysyłki podtynkowej baterii umywalkowej za granicę?

Wysyłamy baterie umywalkowe podtynkowe za granicę, ale tylko po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. Nie wysyłamy towaru za granicę za pobraniem.

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego podtynkowej baterii do umywalki?

Tak, podtynkowe baterie do umywalki można odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Środzie Wielkopolskiej ul Sportowa 5G 63-000 Środa Wielkopolska od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-16:30 oraz w soboty w godzinach 09:30-13:30

Zobacz także:

  • Sklep niedostępny