• Kategorie
  • Szukaj
  • Baterie Wannowe

Podczas urządzania łazienki należy zwrócić szczególną uwagę, żeby to pomieszczenie oprócz atrakcyjności było również funkcjonalne. Za funkcjonalność w łazience odpowiadają elementy jej wyposażenia, a przede wszystkim armatura. W związku z tym polecamy zakup baterii wannowych, które znajdują się w naszym sklepie internetowym.

Bateria wannowa jest ważnym element każdej łazienki wyposażonej w wannę. Można wręcz stwierdzić, że jest ona nieodłącznym elementem każdej wanny. Bez niej nie nalejemy wody i nie skorzystamy z relaksującej kąpieli, lub nie weźmiemy orzeźwiającego prysznica. W naszym asortymencie znajdują się klasyczne oraz nowoczesne baterie wannowe.

Bateria wannowa – jaką wybrać?

Na rynku istnieje szeroki wybór baterii do wanny, które w odróżnieniu od tych montowanych pod prysznicem umożliwiają nalanie wody bezpośrednio z kranu, a kiedy chcemy wziąć szybki prysznic uruchamiamy za pomocą przycisku przepływ wody przez słuchawkę prysznicową.

Wyróżniamy:

  • baterie wannowe ścienne, które montuje się do gwintu rur wystających ze ściany

  • oraz baterie wannowe podtynkowe, których większa część ukryta jest pod płytkami.

  • Ciekawym rozwiązaniem jest również bateria wannowa stojąca. Jej montaż odbywa się poprzez zamontowanie jej w otworach wywierconych w wannie. Może być dwu trzy lub czterootworowa. Taki rodzaj niewątpliwe podkreśli styl naszej łazienki.

Bateria wannowa i prysznic w jednym

Bardzo często podczas planowania remontu pojawia się pytanie: wanna czy prysznic? Rozwiązanie, żeby połączyć te dwie rzeczy jednocześnie jest na wyciągniecie ręki. Wystarczy zakupić baterię wannową z deszczownicą i cieszyć się swobodą korzystania.

Innym ciekawym rozwiązaniem jest bateria wannowa z termostatem. Jej działanie polega na kontroli temperatury wody zapobiegając oparzeniom podczas korzystania szczególnie przez dzieci. Jest to również wygodne, ponieważ nie musimy regulować baterią temperatury wody, tylko zrobi to za nas termostat.

Bateria wannowa – mały element zwracający na siebie uwagę

Bez względu na to czy nasz wybór padnie na baterię wannowa ścienną, podtynkową czy stojącą nie zapominajmy o tym, że ten element powinien również podkreślać wygląd naszej łazienki. Możemy zdecydować się na klasyczną baterię do wanny w kolorze połyskującego chromu, jak również wybrać baterię wannową matową i czarną. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym.

Najczęstsze pytania przy zakupie baterii wannowych

Od jakiej kwoty jest darmowa wysyłka baterii wannowych?

Wysyłka baterii wannowych za darmo obowiązuje podczas zakupów za minimum 1000 PLN, jeżeli przesyłka nie jest paletyzowana. W przypadku towaru na palecie wysyłka nie jest doliczana od kwoty 2000 PLN

Jaki jest termin wysyłki baterii wannowych?

Baterie wannowe wysyłane są w ciągu 2-7 dni roboczych. W przypadku mebli łazienkowych towar wysyłany jest w ciągu 7-14 dni roboczych (jest to uzależnione od dostępności towaru). Przed zakupem mebli łazienkowych polecamy zadać pytanie o dostępność towaru.

Czy istnieje możliwość wysyłki baterii wannowych za granicę?

Wysyłamy baterie wannowe za granicę, ale tylko po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. Nie wysyłamy towaru za granicę za pobraniem.

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego baterii wannowych?

Tak, baterie wannowe można odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Środzie Wielkopolskiej ul Sportowa 5G 63-000 Środa Wielkopolska od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-16:30 oraz w soboty w godzinach 09:30-13:30

Zobacz także:

  • Sklep niedostępny