• Kategorie
  • Szukaj
  • Lampy Stołowe, na biurko, klasyczne i nowoczesne

Lampy stołowe czy jak kto woli lampki biurkowe to tak zwane „kropki nad i” w wyposażeniu naszych wnętrz. Lampa stołowa jest aktualnie najpopularniejszą formą dodatkowego oświetlenia w naszych domach. Mimo tego, że z reguły mają niewielkie gabaryty spełniają wiele funkcji zarówno dekoracyjnych jak i praktycznych czy użytkowych.

Kupując lampę stołową, powinniśmy zastanowić się, w jakim pomieszczeniu będzie stała i w jakim celu będziemy ją wykorzystywać.

Lampy stołowe do salonu

W przypadku lampy do salonu powinniśmy wybrać lampkę, która w ciągu dnia będzie wyjątkowym dodatkiem dekoracyjnym, a wieczorem po zaświeceniu wprowadzi w naszym pomieszczeniu ciepłą i przytulną atmosferę. Nie bójmy się ponieść fantazji. Lampa do salonu może mieć różne kształty i kolory. Jeżeli kupimy lampę z ładowarką USB, będziemy mogli dzięki niej naładować nasze sprzęty na przykład smartfon czy tablet.

Lampę w salonie możemy umieścić na stoliku, komodzie czy nawet parapecie i tylko od nas samych będzie zależeć gdzie znajdzie swoje wyjątkowe miejsce. Jeżeli wybierzemy oryginalny kształt czy kolor zachwyci niejednego z naszych gości.

Lampy nocne do sypialni

Wybierając lampę do sypialni, którą postawimy na stoliku nocnym, warto kupić taką lampkę nocną, która będzie emanować delikatnym światłem, nie męcząc przy tym wzroku. Takie oświetlenie wprowadzi w sypialni intymny charakter i pozwoli wyciszyć się przed snem. W przypadku lampki na stolik nocny warto postawić na niewielkie rozmiary oraz stonowane kolory.

Lampki stołowe na biurko

Decydując się na zakup lampki biurkowej, którą będziemy wykorzystywać do pracy czy odrabiania zadań domowych, należy kierować się przede wszystkim optymalnym oświetleniem blatu roboczego. Ważnym elementem lampy na biurko jest również ich mobilność z odpowiednio długim przewodem oraz możliwość regulowania wysokości i kąta padania światła.

Jak prawidłowo oświetlić biurko?

Należy również pamiętać, żeby lampa na biurko była lekka, tak aby bez problemu można było ją przenieść z miejsca na miejsce. Jest to o tyle ważne, jeżeli z biurka będą korzystać osoby prawo i leworęczne.

W przypadku osób praworęcznych lampka powinna znajdować się po lewej stronie, natomiast dla osób leworęcznych lampkę umieszczamy po prawej stronie naszego biurka. Przy długiej pracy pamiętajmy jednak o tym, że sama lampa na biurko nie wystarczy i należy włączyć oświetlenie sufitowe. Takie oświetlenie również można kupić w naszym sklepie.

Lampy stołowe dla dzieci

Nie możemy zapomnieć również o doborze lampki stołowej dla naszych małych pociech. W pokoju dla dziecka lampka nocna jest nieodzownym elementem wyposażenia. Wybierajmy takie w kształcie magicznej kuli lub księżyca. Należy również pamiętać, żeby świeciła delikatnym światłem, wprowadzając w pokoju przytulną atmosferę.

Pamiętajmy o żarówkach

Bez względu na to jaką lampę stołową wybierzemy, pamiętajmy o odpowiednim doborze żarówek. Szczególnie polecamy żarówki LED, które pomogą zaoszczędzić energię, zapewniając przy tym piękną barwę i odpowiednią jasność.

Zapraszamy również do skorzystania z oferty innych naszych lamp oraz pozostałych elementów wyposażenia wnętrz.

Najczęstsze pytania przy zakupie lamp stołowych

Od jakiej kwoty jest darmowa wysyłka lamp stołowych?

Wysyłka lamp stołowych i biurkowych za darmo obowiązuje podczas zakupów za minimum 1000 PLN, jeżeli przesyłka nie jest paletyzowana. W przypadku towaru na palecie wysyłka nie jest doliczana od kwoty 2000 PLN

Jaki jest termin wysyłki lamp stołowych?

Lampystołowe wysyłane są w ciągu 2-7 dni roboczych. W przypadku mebli łazienkowych towar wysyłany jest w ciągu 7-14 dni roboczych (jest to uzależnione od dostępności towaru). Przed zakupem mebli łazienkowych polecamy zadać pytanie o dostępność towaru.

Czy istnieje możliwość wysyłki lamp podłogowych za granicę?

Wysyłamy lampy stołowe za granicę, ale tylko po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. Nie wysyłamy towaru za granicę za pobraniem.

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego lamp stołowych?

Tak, lampy stołowe i biurkowe można odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Środzie Wielkopolskiej ul Sportowa 5G 63-000 Środa Wielkopolska od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-16:30 oraz w soboty w godzinach 09:30-13:30

Zobacz także:

  • Sklep niedostępny