• Kategorie
  • Szukaj
  • Lampy wiszące i żyrandole

Jednym z głównych elementów każdego wnętrza jest oświetlenie. To dzięki niemu podkreślimy styl naszego domu. Nawet klasyczny salon dzięki lampie może po zmroku wprowadzić magiczną atmosferę. Najczęstszą formą wybieranego oświetlenia są lampy sufitowe i żyrandole, które są bardzo praktycznym rozwiązaniem. Dzięki lampom wiszącym oświetlane jest całe pomieszczenie jasnym i jednolitym światłem. Mogą zawierać jedno lub kilka punktów świetlnych i tylko od nas będzie zależeć, w jakim stylu lampę wiszącą wybierzemy.

Lampy wiszące do salonu i kuchni

Salon jest miejscem, w którym spędzamy większość czasu. Wybierając lampę wisząca do salonu należy się kierować przede wszystkim stylem, w jakim jest urządzony. Do klasycznego salonu dobrym rozwiązaniem będzie żyrandol ze szklanymi kloszami, którego dopełnieniem może być kinkiet na ścianę w tym samym stylu i kolorze. Do salonu urządzonego w nowoczesnym stylu polecamy lampy wiszące na zawiesiu, który można regulować.

Jak i na jakiej wysokości powinna być zawieszona lampa?

Optymalna wysokość na jakiej powinna być zawieszona to 200 cm. Lampa na zawiesiu, która składa się z kilku punktów świetlnych sprawdzi się jako oświetlenie główne naszego salonu, natomiast oprawa z jednym punktem świetlnym idealnie sprawdzi się jako lampa wisząca nad stół oświetlając go podczas spotkań czy spożywania posiłków.

Jak i na jakiej wysokości powinna być zawieszona lampa nad stołem?

Optymalna wysokość zawieszonej lampy nad stołem to ok 150 cm. W naszej ofercie posiadamy nowoczesne oraz klasyczne lampy, które będą pasować nad stół.Kupując lampę wiszącą do salonu należy również pamiętać, żeby świeciła ciepłym światłem, które pozwoli się zrelaksować oraz po zaświeceniu wprowadzi przyjemną atmosferę. W przypadku lampy wiszącej do kuchni powinna być przede wszystkim funkcjonalna i świecić jasnym jednolitym światłem.

Lampy wiszące do sypialni

Sypialnia nie jest pomieszczeniem tak często wykorzystywanym jak salon, niemniej również potrzebuje dobrego oświetlenia. Lampy wiszące w sypialni przed wszystkim muszą pasować do stylu pomieszczenia. Możemy dopasować nowoczesne lampy wiszące z elementami drewna czy w kolorze złota, lub klasyczną lampę wisząca ze szklanym kloszem z jednym lub kilkoma punktami świetlnymi.

W 2TUR posiadamy bogaty wybór lamp wiszących i mogą być Państwo pewni, że każda lampa zakupiona w naszym sklepie będzie rozświetlać pomieszczenie przez długie lata.

Żarówki do lamp wiszących

Wybierając lampę wiszącą należy również pamiętać o odpowiednim doborze żarówek. Szczególnie polecamy żarówki LED, które pomogą zaoszczędzić energię zapewniając przy tym piękną barwę i doskonałą jasność. Żarówki również do kupienia w naszym sklepie.

Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Najczęstsze pytania przy zakupie lamp wiszących

Od jakiej kwoty jest darmowa wysyłka żyrandoli?

Wysyłka lamp wiszących i żyrandoli za darmo obowiązuje podczas zakupów za minimum 1000 PLN, jeżeli przesyłka nie jest paletyzowana. W przypadku towaru na palecie wysyłka nie jest doliczana od kwoty 2000 PLN

Jaki jest termin wysyłki lamp wiszących?

Żyrandole i lampy wiszące wysyłane są w ciągu 2-7 dni roboczych. W przypadku mebli łazienkowych towar wysyłany jest w ciągu 7-14 dni roboczych (jest to uzależnione od dostępności towaru). Przed zakupem mebli łazienkowych polecamy zadać pytanie o dostępność towaru.

Czy istnieje możliwość wysyłki żyrandoli?

Wysyłamy lampy wiszące i żyrandole za granicę, ale tylko po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. Nie wysyłamy towaru za granicę za pobraniem.

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego lamp wiszących?

Tak, żyrandole i lampy wiszące można odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Środzie Wielkopolskiej ul Sportowa 5G 63-000 Środa Wielkopolska od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-16:30 oraz w soboty w godzinach 09:30-13:30

Zobacz także: