• Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria i wyposażenie łazienek

Poranna czy wieczorna toaleta, lub relaksują kąpiel po ciężkim dniu są czynnościami, które wykonujemy w tym wyjątkowym miejscu i jest nim łazienka. Jest ona pomieszczeniem bez którego żaden dom, czy mieszkanie nie może istnieć i to właśnie od zaprojektowania tego miejsca rozpoczynamy wykończenie, czy remont naszego wnętrza.

Funkcjonalność wyposażenia łazienek

Każda łazienka musi być funkcjonalna i spełniać wymagania zarówno dorosłych oraz dzieci. Jednak oprócz funkcjonalności musi zachwycać nas swoim wyglądem i powodować, żebyśmy czuli się w niej dobrze. Płytki, wanna lub prysznic, praktyczne WC oraz umywalki, armatura i meble łazienkowe to elementy wyposażenia, które w połączeniu ze sobą wprowadzą w naszej łazience magiczny klimat. W naszym sklepie internetowym posiadamy szeroki wybór akcesoriów łazienkowych, które pomogą Ci stworzyć łazienkę marzeń!

Aranżacja łazienki – od czego zacząć?

Projektowanie łazienki najlepiej rozpocząć od dużych elementów jej wyposażenia. To na tym etapie należy podjąć decyzję:

  • czy lepszym rozwiązaniem będzie montaż podtynkowego zestawu WC, który pozwoli na zbudowanie półki,

  • czy może warto postawić na sprawdzony i praktyczny kompakt WC.

Wanna czy prysznic?

Kolejnym ważną decyzją do podjęcia jest pytanie: wanna czy prysznic? W dużych łazienkach nie mamy aż tak dużego problemu ponieważ możemy zamontować zarówno wannę jak i prysznic. W przypadku małej łazienki jedynym wyjściem, żeby połączyć te dwa rozwiązania, jest zamocowanie na wannie parawanu, który umożliwi relaks w wannie jak i pozwoli wziąć szybki, odświeżający prysznic.

Meble łazienkowe, umywalki, baterie prysznicowe i umywalkowe – akcesoria łazienkowe, które nadają charakteru

Bardzo często podczas projektowana łazienki zastanawiamy się ją umeblować, żeby była funkcjonalna i pomieściła wszystkie łazienkowe rzeczy. Rzeczy jakich potrzebujemy to:

  • Meble łazienkowe – bardzo częstym wyborem są szafki pod umywalkę. Praktycznie każda łazienka nie może się obyć bez takiego mebla. Podczas wyboru należy pamiętać, żeby miała odpowiednią głębokość, żeby zmieściła się instalacja hydrauliczna. Dużym zainteresowaniem cieszą się również szafki łazienkowe dopasowane do umywalki, które można kupić od razu z umywalką. W dużych łazienkach można też dokupić wiszące szafki łazienkowe, które pomogą w utrzymaniu porządku w łazience

  • Umywalki - korzystamy z nich codziennie, więc ich używanie musi być wygodne i pasować do stylu łazienki. Możemy wyróżnić dwa rodzaje umywalek Umywalka nablatowa, którą można zamontować na specjalnej szafce lub blacie pozwalającej na taki montaż, lub umywalka wpuszczana w blat lub szafkę. Taki sposób montażu ograniczy ryzyko rozchlapania wody oraz zwiększa wygodę korzystania. W naszym sklepie internetowym posiadamy zarówno umywalki nablatowe jaki i wpuszczane, a także każdy rodzaj szafki przystosowanej do danego rodzaju umywalki.

  • Baterieprysznicowe i umywalkowe – to nieodłączne akcesoria każdej łazienki. Wyposażenie każdej wanny czy prysznica w termostatyczną baterię prysznicową w słuchawkę prysznicową i deszczownicę sprawi, że kąpiel będzie niezapomnianą przygodą. W Przypadku baterii umywalkowych należy pamiętać, żeby wybrać taką o odpowiedniej długości wylewki, która będzie pasowała do rozmiaru umywalki.

Jaki kolor akcesoriów do łazienki wybrać?

Podczas wyboru elementów wyposażenia łazienki zwróćmy uwagę również na kolor akcesoriów. Szczególnie polecamy kolor czarny, lub chrom. Są to uniwersalne kolory, które będą pasować do każdego stylu łazienki.

Serdecznie zapraszamy do zakupów akcesoriów łazienkowych w naszym sklepie internetowym.

Najczęstsze pytania przy zakupie akcesoriów łazienkowych

Od jakiej kwoty jest darmowa wysyłka akcesoriów łazienkowych?

Wysyłka akcesoriów łazienkowych za darmo obowiązuje podczas zakupów za minimum 1000 PLN, jeżeli przesyłka nie jest paletyzowana. W przypadku towaru na palecie wysyłka nie jest doliczana od kwoty 2000 PLN

Jaki jest termin wysyłki akcesoriów łazienkowych?

Akcesoria łazienkowe wysyłane są w ciągu 2-7 dni roboczych. W przypadku mebli łazienkowych towar wysyłany jest w ciągu 7-14 dni roboczych (jest to uzależnione od dostępności towaru). Przed zakupem mebli łazienkowych polecamy zadać pytanie o dostępność towaru.

Czy istnieje możliwość wysyłki akcesoriów łazienkowych za granicę?

Wysyłamy akcesoria łazienkowe za granicę, ale tylko po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. Nie wysyłamy towaru za granicę za pobraniem.

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego akcesoriów łazienkowych?

Tak, akcesoria łazienkowe można odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Środzie Wielkopolskiej ul Sportowa 5G 63-000 Środa Wielkopolska od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-16:30 oraz w soboty w godzinach 09:30-13:30

Zobacz także: