• Kategorie
  • Szukaj
  • Meble łazienkowe

Żeby poprawić funkcjonalność każdej łazienki konieczne jest jej dobre zaprojektowanie i umieszczenie w niej niezbędnych elementów, które poprawią wygląd oraz ułatwią korzystanie. Jednym z takich elementów są meble łazienkowe. To dzięki nim jesteśmy w stanie poukładać i pochować wszystkie niezbędne przedmioty. Kilka lat temu najważniejszą cechą jaką musiały spełniać meble do łazienki była ich funkcjonalność, obecnie projektanci muszą sprostać wysokim oczekiwaniom klientów. Najważniejszą rzeczą jaka decyduje o zakupie to styl wykonania oraz kolor. Poza tym meble łazienkowe muszą charakteryzować się trwałym wykonaniem, żeby służyły przez wiele lat oraz odporność na wilgoć i parę wodną.

Meble łazienkowe – szafka pod umywalkę, słupek, a może szafka łazienkowa z lustrem?

Podczas projektowania łazienki warto zastanowić się jakie meble będą potrzebne. Bardzo często wybór pada na serie mebli łazienkowych, które pozwalają na połączenie kilku mebli w tym samym stylu i kolorystyce. Proponowane przez producentów meble do łazienki można kupić razem lub osobno, a wśród nich możemy wyróżnić:

Szafkę pod umywalkę

Może być wisząca lub stojąca. Podczas wyboru należy zwrócić szczególną uwagę na takie parametry jak szerokość i głębokość mebla. Szafka pod umywalkę idealnie sprawdzi się w łazience gdzie jest ograniczona przestrzeń. Może składać się z szuflad lub być zamykana za pomocą drzwiczek. Bardzo często łącznie z szafką do łazienki możemy kupić także umywalkę, która pasuje do danej szafki.

Szafka wisząca z lustrem

Idealnie sprawdzi się w małej łazience. Lustrzane fronty optycznie powiększą przestrzeń, a jeżeli wybierzemy szafkę z możliwością zamontowania dodatkowego oświetlenia podkreślimy nowoczesny charakter naszej łazienki. Połączenie szafki z lustrem ułatwi nakładanie makijażu czy golenie oraz pozwoli zachować porządek w akcesoriach higienicznych.

Słupek łazienkowy

Do zawieszenia na ścianie lub postawienia na podłodze. Słupki łazienkowe pozwalają na utrzymanie porządku w akcesoriach łazienkowych. Dzięki dużej przestrzeni do przechowywania możemy w nim schować ręczniki, rzeczy potrzebne do prania, czy inne produkty używane w łazience. Warto postawić na słupek łazienkowy z cichym domykiem drzwi.

Blat łazienkowy

Montowany na szafce łazienkowej lub bezpośrednio do ściany za pomocą wsporników. Na blat łazienkowy bez problemu można zamontować umywalkę nablatową, lub wykorzystać go jako dodatkową przestrzeń do wybranej szafki łazienkowej. Takie rozwiązanie nada wyjątkowego charakteru naszej łazience. Należy pamiętać, żeby wybierać blaty łazienkowe przede wszystkim odporne na wilgoć.

Bez względu na to czy zdecydujecie się Państwo się na zestaw mebli łazienkowych, czy na pojedynczą szafkę łazienkową lub blat łazienkowy zapewniamy, że w naszym sklepie otrzymacie Państwo produkty, które będą służyć prze lata. Stwórz piękną i praktyczną łazienkę z meblami łazienkowymi kupionymi w naszym sklepie internetowym!

Najczęstsze pytania przy zakupie mebli łazienkowych

Od jakiej kwoty jest darmowa wysyłka mebli łazienkowych?

Wysyłka mebli łazienkowych za darmo obowiązuje podczas zakupów za minimum 1000 PLN, jeżeli przesyłka nie jest paletyzowana. W przypadku towaru na palecie wysyłka nie jest doliczana od kwoty 2000 PLN

Jaki jest termin wysyłki mebli łazienkowych?

W przypadku mebli łazienkowych towar wysyłany jest w ciągu 7-14 dni roboczych (jest to uzależnione od dostępności towaru). Przed zakupem mebli łazienkowych polecamy zadać pytanie o dostępność towaru.

Czy istnieje możliwość wysyłki mebli łazienkowych za granicę?

Wysyłamy meble łazienkowe za granicę, ale tylko po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. Nie wysyłamy towaru za granicę za pobraniem.

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego mebli łazienkowych?

Tak, meble łazienkowe można odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Środzie Wielkopolskiej ul Sportowa 5G 63-000 Środa Wielkopolska od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-16:30 oraz w soboty w godzinach 09:30-13:30

Zobacz także: