• Kategorie
  • Szukaj
  • Osprzęt Elektroinstalacyjny

Mogłoby się wydawać, że osprzęt elektroinstalacyjny jest mało znaczącym elementem wyposażenia naszego domu. Niestety takie myślenie może doprowadzić do tego, że nasza instalacja elektryczna nie będzie działała właściwie, gdyż są to kluczowe elementy dla sprawnej i bezpiecznej instalacji elektrycznej. Z pomocą przychodzi nasz sklep, w którym proponujemy różne akcesoria elektryczne do domu zaczynając od puszek elektrycznych przez kontakty i włączniki na gniazdach antenowych i internetowych kończąc.

Osprzęt elektroinstalacyjny – odpowiedni projekt kluczem do sukcesu

Rozpoczynając planowanie instalacji elektryczne należy brać pod uwagę przede wszystkim praktyczność danego pomieszczenia, która pozwoli na użytkowanie nie wykorzystując dodatkowego okablowania. Opracowanie odpowiedniego projektu wymagają dokładnego określenia miejsc wyposażenia domowego takich jak urządzenia RTV i AGD, kanapa, domofon czy komputer i wiele innych. Pozwoli to na umiejscowienie puszek w odpowiednich miejscach, a następnie zamontowania w ich miejsce całego osprzętu takiego jak gniazda i wyłączniki elektryczne oraz włączniki światła, regulatory temperatury czy sterowniki oświetlenia.

Osprzęt elektroinstalacyjny rodzaje

Podstawowe elementy osprzętu elektroinstalacyjnego stanowią przede wszystkim łączniki i gniazda elektryczne, puszki instalacyjne, obudowy i aparatura modułowa dzwonki elektryczne oraz przedłużacze czy przewody przyłączeniowe i zawiesia.

Funkcjonalność osprzętu elektroinstalacyjnego

W przypadku gniazd elektrycznych oraz łączników oświetlenia możemy zwiększyć ich funkcjonalność poprzez zastosowanie gniazd podwójnych bądź łączników świecznikowych czy schodowych. Innowacyjne rozwiązania i bogaty wybór są tym, co charakteryzuje nowoczesny osprzęt, w którym dostępne są wyłączniki i gniazdka elektryczne, a także puszki i żarówki. Dzięki nim stworzysz przemyślaną przestrzeń, która spójnie połączy funkcjonalność z estetyką. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty osprzętu elektroinstalacyjnego naszego sklepu internetowego.

Najczęstsze pytania przy zakupie osprzętu elektroinstalacyjnego

Od jakiej kwoty jest darmowa wysyłka osprzętu elektroinstalacyjnego?

Wysyłka osprzętu elektroinstalacyjnego za darmo obowiązuje podczas zakupów za minimum 1000 PLN, jeżeli przesyłka nie jest paletyzowana. W przypadku towaru na palecie wysyłka nie jest doliczana od kwoty 2000 PLN

Jaki jest termin wysyłki osprzętu elektroinstalacyjnego?

Elementy osprzętu elektroinstalacyjnego wysyłane są w ciągu 2-7 dni roboczych. W przypadku mebli łazienkowych towar wysyłany jest w ciągu 7-14 dni roboczych (jest to uzależnione od dostępności towaru). Przed zakupem mebli łazienkowych polecamy zadać pytanie o dostępność towaru.

Czy istnieje możliwość wysyłki osprzętu elektroinstalacyjnego za granicę?

Wysyłamy osprzęt elektroinstalacyjny za granicę, ale tylko po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. Nie wysyłamy towaru za granicę za pobraniem.

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego osprzętu elektroinstalacyjnego?

Tak, osprzęt elektroinstalacyjny można odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Środzie Wielkopolskiej ul Sportowa 5G 63-000 Środa Wielkopolska od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-16:30 oraz w soboty w godzinach 09:30-13:30

Zobacz także:

  • Sklep niedostępny