• Kategorie
  • Szukaj
  • Zestawy toaletowe i systemy łazienkowe

Wyposażenie łazienki - toaleta

Ważnym elementem wyposażenia każdej łazienki jest toaleta. Każdy z nas staje przed wyborem czy wybrać ubikację podwieszaną czy też zdecydować się na kompakt. Planując przestrzeń w naszej łazience warto zastanowić się i dokładnie określić jaki typ WC będzie bardziej do niej pasował, jak również ile miejsca możemy przeznaczyć na wybraną toaletę. Warto wziąć również pod uwagę rodzaj ceramiki, która znajduje się już w naszej łazience lub jaka będzie się w niej znajdować.

Często producenci posiadają w swojej ofercie systemy łazienkowe zawierające zarówno toalety, wanny jak i umywalki. Decydując się również na rodzaj toalety musimy wziąć również pod uwagę budżet jakim dysponujemy. Gdy mamy określony już budżet, wielkość miejsca, które możemy przeznaczyć na toaletę możemy wziąć się za wybór odpowiedniej miski WC.

Kompakt WC tradycja zawsze w modzie

Często możemy się spotkać z gotowymi zestawami toaletowymi zarówno jeśli chodzi o WC kompakt jak i zestawy podwieszane. Jeśli zdecydujemy się na wybór toalety WC kompakt, mamy możliwość zakupu naprawdę schludnie wyglądającego sedesu. Zwróćmy uwagę na jakość ceramiki, jej kolor oraz kształt, żeby idealnie wpasowała się w naszą przestrzeń. Ubikacje wolnostojące tzw. kompakty cieszą się dużym powodzeniem np. w USA. Możemy zaobserwować to oglądając np. amerykańskie filmy bądź seriale.

Toalety podwieszane – schludność i nowoczesność

W ostatnim czasie ciągle rosnącym zainteresowaniem klientów cieszą się toalety podwieszane. Mamy bardzo szeroki wybór jeśli chodzi o rodzaj ceramiki, kolor jak i kształt. Znajdziemy miski bardziej owalne, kwadratowe czy też nawet okrągłe. Wybór należy do nas i od stylu jaki chcemy, żeby panował w naszej łazience. Do tego możemy wybrać cały zestaw łazienkowy wraz ze stelażem, oraz odpowiednim przyciskiem. Zestawy podtynkowe z miską podwieszaną wyglądają bardzo schludnie i nowocześnie. Możemy taki zestaw dopasować do naszej łazienki mając wrażenie, że jest szyty na miarę. Odpowiednia armatura, glazura sprawią, że łazienka będzie idealnym miejscem relaksu.

Najczęstsze pytania przy zakupie toalet i zestawów toaletowych

Od jakiej kwoty jest darmowa wysyłka toalet i zestawów toaletowych?

Wysyłka toalet i zestawów toaletowych za darmo obowiązuje podczas zakupów za minimum 1000 PLN, jeżeli przesyłka nie jest paletyzowana. W przypadku towaru na palecie wysyłka nie jest doliczana od kwoty 2000 PLN

Jaki jest termin wysyłki toalet i zestawów toaletowych?

Toalety i zestawy toaletowe wysyłane są w ciągu 2-7 dni roboczych. W przypadku mebli łazienkowych towar wysyłany jest w ciągu 7-14 dni roboczych (jest to uzależnione od dostępności towaru). Przed zakupem mebli łazienkowych polecamy zadać pytanie o dostępność towaru.

Czy istnieje możliwość wysyłki toalet i zestawów toaletowych za granicę?

Wysyłamy toalety i zestawy toaletowe za granicę, ale tylko po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. Nie wysyłamy towaru za granicę za pobraniem.

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego toalet i zestawów toaletowych?

Tak, toalety i zestawy toaletowe można odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Środzie Wielkopolskiej ul Sportowa 5G 63-000 Środa Wielkopolska od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-16:30 oraz w soboty w godzinach 09:30-13:30

Zobacz także:

  • Sklep niedostępny