• Kategorie
  • Szukaj
  • Umywalki łazienkowe nablatowe i wiszące

Projektując i urządzając łazienkę nie możemy zapomnieć o tak ważnym elemencie jak umywalka łazienkowa. Jest to niezbędna rzecz każdej łazienki czy toalety, ponieważ to przy niej myjemy ręce, zęby czy golimy się. Czasy kiedy do wyboru mieliśmy tylko jeden rodzaj umywalki stojącej odeszły w niepamięć. Obecnie producenci dają nam szeroki wybór umywalek do łazienki i tylko od nas samych zależy na jaki kształt i kolor się zdecydujemy. Jednym z większych producentów umywalek łazienkowych, które posiadamy w naszym sklepie internetowym jest firma Cersanit. Produkty do łazienki tego producenta cechują się nienaganną stylistyką i trwałością co spowoduje, że sprostają one wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Umywalki łazienkowe – Szeroki wybór do każdej łazienki

Umywalka nablatowa

Ten rodzaj umywalek cieszy się co raz większym zainteresowaniem. Zastosowanie umywalki nablatowej to nie tylko funkcjonalność. Takie rozwiązanie sprawi, że nasza łazienka nabierze nowoczesnego stylu i będzie zachwycać swoim wyglądem. Podczas wyboru należy pamiętać, żeby dobrać blat na którym zamontujemy umywalkę nablatową, który będzie odporny na wilgoć. Do kupienia również w naszym sklepie.

Umywalka wpuszczana w blat

Do blatu łazienkowego możemy również wybrać umywalkę wpuszczaną w blat. Montaż takiej umywalki zmniejsza ryzyko rozchlapania wody po pomieszczeniu i zwiększa wygodę podczas codziennego korzystania

Umywalka meblowa

Jest to bardzo praktyczny wybór, ponieważ razem z umywalką montowana jest szafka. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy bez problemu ukryć elementy odpływu oraz znaleźć miejsce na przechowywanie różnorodnych rzeczy, które trzymamy w łazience. Umywalka meblowa może być zamykana na drzwiczki lub posiadać szuflady. Wybór umywalki razem z szafką spowoduje nie tylko oszczędność czasu podczas zakupu, ale również pieniędzy, ponieważ bardzo często zestaw szafki z umywalką jest tańszy.

Biała umywalka – idealny kolor to każdego stylu

Najczęstszym wyborem jeżeli chodzi o kolor są białe umywalki łazienkowe. Ich kolorystyka będzie pasować do łazienki wykonanej w każdym stylu. W naszym sklepie posiadamy białe umywalki nowoczesne oraz wykonane w tradycyjnym stylu. W zależności od rodzaju łazienki możemy wybrać umywalkę prostokątną, kwadratową, okrągłą czy owalną. Szeroki wybór umywalek pozwoli wyposażyć małe oraz duże łazienki.

Niezależnie od tego w jaki sposób urządzona będzie nasza łazienka umywalka jest nieodzownym jej elementem. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty umywalek nablatowych, meblowych oraz wpuszczanych w blat. Gwarantujemy, że zakup ten pozwoli Państwu na korzystanie z umywalki przez kilka, a nawet kilkanaście lat.

Najczęstsze pytania przy zakupie umywalek łazienkowych

Od jakiej kwoty jest darmowa wysyłka umywalek łazienkowych?

Wysyłka umywalek do łazienki za darmo obowiązuje podczas zakupów za minimum 1000 PLN, jeżeli przesyłka nie jest paletyzowana. W przypadku towaru na palecie wysyłka nie jest doliczana od kwoty 2000 PLN

Jaki jest termin wysyłki umywalki do łazienki?

Umywalki łazienkowe wysyłane są w ciągu 2-7 dni roboczych. W przypadku mebli łazienkowych towar wysyłany jest w ciągu 7-14 dni roboczych (jest to uzależnione od dostępności towaru). Przed zakupem mebli łazienkowych polecamy zadać pytanie o dostępność towaru.

Czy istnieje możliwość wysyłki umywalek łazienkowych?

Wysyłamy umywalki o łazienki za granicę, ale tylko po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. Nie wysyłamy towaru za granicę za pobraniem.

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego umywalek do łazienki?

Tak, umywalki łazienkowe można odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Środzie Wielkopolskiej ul Sportowa 5G 63-000 Środa Wielkopolska od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-16:30 oraz w soboty w godzinach 09:30-13:30

Zobacz także:

  • Sklep niedostępny