• Kategorie
  • Szukaj
  • Żarówki

Klientom naszego sklepu internetowego pomagamy w oświetleniu wnętrz domów. Specjalizujemy się w sprzedaży żarówek ledowych od renomowanych producentów. Proponujemy nowoczesne źródła światła, które można wykorzystać w salonie, kuchni, łazience, przedpokoju, sypialni czy pokoju dziecięcym. Dbając o potrzeby naszych klientów zgromadziliśmy bogaty i urozmaicony asortyment, dzięki czemu każdy będzie mógł u nas znaleźć dokładnie to, czego potrzebuje.

Żarówki ledowe e27

Modele z trzonkiem e27, które znajdziecie Państwo w naszym sklepie, to cieszące się popularnością artykuły, które pozwolą cieszyć się wspaniale oświetloną przestrzenią. Energooszczędne źródła światła od uznanych producentów takich jak Candellux Lighting, Spectrum Led czy Italux pobierają nawet o kilkadziesiąt procent mniej energii niż tradycyjne modele. Jednocześnie polecane przez nas żarówki ledowe szybko osiągają maksimum jasności i są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu, m.in. dlatego, że nie zawierają związków rtęci ani ołowiu.

Żarówki led z trzonkiem e27

Klientom poszukującym najlepszych i nowoczesnych rozwiązań dla domu proponujemy modele różniące się między sobą kształtem, wymiarami, tworzywem, a także barwą. Pośród naszych produktów dużym zainteresowaniem cieszą się m.in. żarówki ledowe z trzonkiem e27. Artykuły te zebraliśmy w osobnej kategorii, umożliwiając naszym klientom zakup produktów z trzonkiem e27 w wydaniu klasycznym oraz dekoracyjnym. Modele ozdobne pozwalają na osiągnięcie ciekawego wizualnie efektu i są chętnie wykorzystywane przez miłośników modnego stylu loftowego.

Od początku postawiliśmy sobie za cel wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów. To dlatego nasz asortyment jest nieustannie rozbudowywany o kolejne propozycje. Oprócz sprzedaży elementów oświetlenia zajmujemy się także profesjonalnym doradztwem i chętnie pomagamy naszym klientom dobrać idealnie dopasowany asortyment do wnętrza. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu mailowego bądź telefonicznego.

Najczęstsze pytania przy zakupie żarówek

Od jakiej kwoty jest darmowa wysyłka żarówek?

Wysyłka żarówek za darmo obowiązuje podczas zakupów za minimum 1000 PLN, jeżeli przesyłka nie jest paletyzowana. W przypadku towaru na palecie wysyłka nie jest doliczana od kwoty 2000 PLN

Jaki jest termin wysyłki żarówek?

Żarówki wysyłane są w ciągu 2-7 dni roboczych. W przypadku mebli łazienkowych towar wysyłany jest w ciągu 7-14 dni roboczych (jest to uzależnione od dostępności towaru). Przed zakupem mebli łazienkowych polecamy zadać pytanie o dostępność towaru.

Czy istnieje możliwość wysyłki żarówek za granicę?

Wysyłamy żarówki za granicę, ale tylko po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym. Nie wysyłamy towaru za granicę za pobraniem.

Czy istnieje możliwość odbioru osobistego żarówki?

Tak, żarówki można odebrać w naszym sklepie stacjonarnym w Środzie Wielkopolskiej ul Sportowa 5G 63-000 Środa Wielkopolska od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-16:30 oraz w soboty w godzinach 09:30-13:30

Zobacz także:

  • Sklep niedostępny